ТЕЛЕКРИТИКА

Київська державна регіональна телерадіокомпанія стала «Центральним каналом»

Логотип ТРК змінений на ЦК


У новий 2013 рік Київська державна регіональна телерадіокомпанія (КДР ТРК) входить з новою назвою: відсьогодні телеканал називається «Центральний канал». Відповідно логотип ТРК, який був раніше розміщений у правому нижньому куті екрану, змінено на ЦК і розміщено в правому верхньому куті.  Про це «Телекритиці» повідомив генеральний директор КДР ТРК Олександр Савенко.

 

«Хто звик до логотипу ТРК і тепер побачить ЦК, нехай не лякається. Це нове обличчя старого каналу», - зазначає Олександр Савенко.

 

За словами пана Савенка, два з половиною роки тому процент охоплення в аналоговому сигналі каналу становив 19 %  території  Київської області, зараз - 72%. «На сьогоднішній день тільки північ області залишається не охопленою сигналом», - сказав пан Савенко.

 

Як повідомив генеральний директор, канал наразі працює в чотирьох стандартах: аналоговому, цифровому, супутниковому і кабельному.

 

«Цифровий сигнал ми передаємо через супутник, і його можуть приймати у Фінляндії, Швеції і в Норвегії - тобто  практично у всій Європі, а також у Мальті, Єгипті, Алжирі та Марокко. Кабельним сигналом нам вдалося охопити фактично всі найбільші промислові і районні міста області. Ми на цьому не зупиняємося і заключаємо угоди з кабельними операторами з інших регіонів України. Сьогодні потенційна глядацька аудиторія нашого каналу становить 9,5 млн абонентів, які мають кабельне телебачення. Причому за межами території Київської області глядачів більше, ніж на Київщині, приблизно 5,5 млн. Нас дивляться в Харкові, Одесі, Донецьку, Запоріжжі і Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську та інших містах», - сказав Олександр Савенко.

 

До зміни назви і логотипу канал готувався приблизно півтора роки. Назву «Центральний канал» обрано через те, що редакція КДР ТРК знаходиться на центральній вулиці Києва - Хрещатику, і по суті є центральним каналом для решти обласних ДТРК. «Авторські права ми оформили. Документи в Нацраду на новий логотип направили, і з моменту подачі заявки маємо право його використовувати», - зауважив Олександр Савенко.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Популярное на ТелекритикеДуся

«Народ против»: трагикомедия в трех действиях

Дуся

Журналистка, расследовавшая коррупционные схемы, зарабатывает на платьица в Facebook

Бизнес

Новой ведущей «Сніданку з 1+1» стала экономист-маркетолог

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц