ТЕЛЕКРИТИКА

Для працівників МВС випустять кишеньковий довідник, як взаємодіяти зі ЗМІ

Архив

Напрацювання Асоціації медіа-юристів, а також кращий міжнародний досвід зі взаємодії правоохоронців та ЗМІ стануть основою для розробки спеціальної довідникової брошури для працівників МВС. Про це під час засідання Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів, що діє у рамках «Відкритої розмови», повідомив заступник начальника Управління зв'язків з громадськістю МВС України Сергій Бурлаков.

 

«Брошура для працівників міліції розробляється з урахуванням усіх побажань від медіа-юристів, які вони нам надали, презентуючи Інструкції із взаємодії правоохоронних органів зі ЗМІ. Вона матиме зручний кишеньковий вигляд та міститиме посилання на основні права та обов'язки як журналістів, так і працівників міліції», - сказав пан Бурлаков.

 

 

 Довідник також обов'язкового міститиме витяги зі ст. 171 Кримінального кодексу України.

 

«Ми також врахували поради міжнародних експертів, зокрема, використали досвід Франції та напрацювання спільного проекту «Відкритої розмови», МВС та Координатора проектів ОБСЄ в Україні, який тривав протягом року», - додав С.Бурлаков.

 

«Телекритика»