ТЕЛЕКРИТИКА

На першому засіданні Комітету свободи слова ВР обрано голів підкомітетів

Сьогодні, 26 грудня відбулося перше засідання Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, на якому було ухвалено рішення про обрання членів підкомітетів та їх голів. Про це повідомляє секретаріат Комітету.

 

Головою підкомітету з питань телебачення і радіомовлення було обрано народного депутата від «Батьківщини» Миколу Княжицького (в ВР попередній каденції ВР цей підкомітет очолювала регіоналка Олена Бондаренко), головою підкомітету з питань друкованих засобів масової інформації та інтернету обрано Рустама Раупова під партії УДАР (цю посаду раніше обіймав Віктор Уколов з БЮТ), головою підкомітету з питань реклами знову обрано Олену Кондратюк («Батьківщина»).

 

Підкомітету з питань вільного доступу громадян до інформації та контролю за діяльністю органів влади в інформаційному просторі, яким керував у ВР VI скликання регіонал Володимир Ландик, наразі у складі Комітету немає.

 

Також члени Комітету ухвалили рішення ініціювати проведення в березні наступного року парламентські слухання з питань впровадження цифрового мовлення в Україні.

 

Як повідомляла «Телекритика», 25 грудня Верховна Рада України  прийняла Постанову «Про комітети Верховної Ради України сьомого скликання», згідно з якою головою Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації було призначено Миколу Томенка («Батьківщина»), першим заступником голови Комітету -  Олену Бондаренко (Партія регіонів), заступниками голови Комітету - Ігоря Мірошніченка (ВО «Свобода») та Миколу Баграєва (Партія регіонів), секретаря - Олександра Голуба (Компартія України).

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Культура

Почему возвращение «Твин Пикса» на экраны стало главным событием телесезона