ТЕЛЕКРИТИКА

Оператор «1+1» Віталій Панасюк отримав патент на свій винахід (ФОТО)

Оператор телеканалу «1+1» Віталій Панасюк отримав патент на свій винахід - конструкцію для зйомок. Про це повідомляє прес-служба каналу.

 

За допомогою винаходу Віталя Панасюка фотокамерою можна знімати так само комфортно і з такою самою якістю зображення, як і відеокамерою. Такий спосіб виявляється у 10 разів дешевшим, крім того загальна вага конструкції з фотокамерою складає 4,5 кг замість звичних 10 кг.

 

Як відомо, основна складність робочого процесу для оператора - утримати камеру під час зйомки з рук. Розроблена Віталієм Панасюком конструкція полегшує працю оператора, ніяких додаткових пристосувань для цього непотрібно.

 

«Основна особливість розробленого мною винаходу полягає в тому, що вона одягається через голову, і баласт знаходиться посередині спини. У всіх площинах конструкція збалансована таким чином, щоб центр ваги збігався з віссю хребта. Разом з тим вона нагадує гойдалку, яка розташована на плечах: на одній частині - фотоапарат, на іншій - баласт. Таким чином, навантаження на одне плече складає замість звичних 10 кг лише 2,5 кг. Ця конструкція вже використовувалася на зйомках програми «Секс Місія» і виправдала себе на 100%», - сказав Віталій Панасюк.

 

 

Винахід Віталія Панасюка - єдина подібна конструкція для зйомки, запатентована в Україні. Вартість цієї конструкції складає близько 2 400 грн. Виняткові права до 2022 року на виготовлення, використання, а також на ліцензію тепер закріплені юридично за Віталієм Панасюком.

 

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Украинская журналистка заявила о желании заняться сексом на трибуне Верховной Рады

Общество

Почему пьет журналист

Популярное на ТелекритикеДуся

Украинская журналистка заявила о желании заняться сексом на трибуне Верховной Рады

Общество

Почему пьет журналист

Дуся

Александр Скичко, Камалия, Тала Калатай, Соломия Витвицкая и Павел Костицын на «Viva! Бал 2017»

Дуся

Актера «Дюнкерка» и его 71-летнюю бабушку арестовали по подозрению в убийстве