ТЕЛЕКРИТИКА

Оператор «1+1» Віталій Панасюк отримав патент на свій винахід (ФОТО)

Оператор телеканалу «1+1» Віталій Панасюк отримав патент на свій винахід - конструкцію для зйомок. Про це повідомляє прес-служба каналу.

 

За допомогою винаходу Віталя Панасюка фотокамерою можна знімати так само комфортно і з такою самою якістю зображення, як і відеокамерою. Такий спосіб виявляється у 10 разів дешевшим, крім того загальна вага конструкції з фотокамерою складає 4,5 кг замість звичних 10 кг.

 

Як відомо, основна складність робочого процесу для оператора - утримати камеру під час зйомки з рук. Розроблена Віталієм Панасюком конструкція полегшує працю оператора, ніяких додаткових пристосувань для цього непотрібно.

 

«Основна особливість розробленого мною винаходу полягає в тому, що вона одягається через голову, і баласт знаходиться посередині спини. У всіх площинах конструкція збалансована таким чином, щоб центр ваги збігався з віссю хребта. Разом з тим вона нагадує гойдалку, яка розташована на плечах: на одній частині - фотоапарат, на іншій - баласт. Таким чином, навантаження на одне плече складає замість звичних 10 кг лише 2,5 кг. Ця конструкція вже використовувалася на зйомках програми «Секс Місія» і виправдала себе на 100%», - сказав Віталій Панасюк.

 

 

Винахід Віталія Панасюка - єдина подібна конструкція для зйомки, запатентована в Україні. Вартість цієї конструкції складає близько 2 400 грн. Виняткові права до 2022 року на виготовлення, використання, а також на ліцензію тепер закріплені юридично за Віталієм Панасюком.

 

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Они не ездят в метро: какой транспорт предпочитают украинские звезды

Дуся

Снежана Егорова ответила на выпады Мухарского, назвав его нынешнюю жену «маленькой гнидой»

Популярное на ТелекритикеДуся

Они не ездят в метро: какой транспорт предпочитают украинские звезды

Дуся

Снежана Егорова ответила на выпады Мухарского, назвав его нынешнюю жену «маленькой гнидой»

Культура

Почему украинский дубляж лучше оригинала

Культура

7 проектов Десятого питчинга Госкино, за которые не стыдно