ТЕЛЕКРИТИКА

На ICTV стартує серіал «Братство десанту», знятий на замовлення каналу

Прем’єра – 10 грудня


10 грудня на телеканалі ICTV стартує новий серіал «Братство десанту», знятий на замовлення каналу російською продакшн-студією «Триікс Медіа». Про це «Телекритиці» повідомили в прес-службі каналу.

 

«Братство десанту» - це 16-серійний художній фільм, знятий режисерами Арменаком Назікяном і Віктором Татарським за сценарієм Андрія Тумаркіна й Антона Зінченка. Продюсери - Інесса Юрченко і Сергій Щеглов, креативний продюсер - Олексій Рибін. У головних ролях - Сергій Горобченко, Єгор Пазенко, Максим Коновалов, Михайло Полосухін і Фархад Махмудов.

 

Зйомки фільму проходили з травня по жовтень поблизу Санкт-Петербурга.

 

За сюжетом група російських десантників вступає в бій з бойовиками, які сховалися в невеликому гірському селі. Бойовики знищені, але Артур Глєбов - один із десантників - раптом відкриває вогонь по мирних жителях, звинувативши їх у пособництві бандитам. Десантники намагаються його втримати, але той чинить спротив і вбиває командира взводу. Десантники отримують наказ відступити, забравши із собою мирних жителів, командування вирішило нанести по сели ракетний удар. Глєбова, який залишився в селі, визнано загиблим у бою, і десантники вирішують не розкривати обставин його загибелі, щоб не кидати тінь на «братство десанту».

 

Через роки доля колишніх побратимів склалася по-різному: хтось став лікарем, хтось будівельником, хтось поліцейським, а хтось кримінальним авторитетом. І несподівано в місті з'являється Глєбов, якого вважали загиблим. «Він знає все про колишніх побратимів і залучає їх у страшну й небезпечну гру. Ті, хто відмовляються грати за його правилами, або здійснили помилку, гинуть. Яку мету переслідує Глєбов?.. Відповісти на це запитання колишні побратими зможуть тільки в одному випадку: їм доведеться знову взяти в руки зброю і згадати, що кожен з них належить до "братства десанту"» - йдеться в синопсисі.

 

Серіал виходитиме на ICTV з понеділка по п'ятницю о 20:15.

 

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором