ТЕЛЕКРИТИКА

Зеленський не розуміє, чому Мустафа Найєм образився на мультик «Казкова Русь»

Сам шоумен не вважає анімацію «Казкової Русі» прямолінійною сатирою


 

Художній керівник «Студії квартал 95» Володимир Зеленський не бачить  нічого образливого для журналіста  Мустафи Найєма у персонажі з мультфільму «Казкова Русь», прем'єра якого відбулась 16 листопада в програмі «Київ вечірній» на каналі «1+1». Про це він сказав у інтерв'ю «Комсомольской правде в Украине».

 

«Часто буває так, що ми вигадуємо, а люди в силу інтелекту та професії додумують інше. Цього робити не потрібно! У мультфільмі зображена собачка, яка нікому не підгавкує, має власну думку. Потрібно правильно читати цю думку - є опозиційний журналіст, який на всіх гавкає. Він кидається на всіх - і з усіх образів найбільш безневинний саме він», - зазначив пан Зеленський.

 

Також пан Зеленський додав, що не знає, що саме повинен робити після того, як дізнався, що Мустафа Найєм сприйняв мультфільм як образу.

 

«Такий образ, таке бачення собачки - це заслуга мультиплікаторів. Адже це дійсно смішно! Напевно, якщо була б жорстока, прямолінійна сатира, можна було б ображатися, адже тоді гумор був би прісним. А коли алегорично і з іронією, це не образа», - сказав Володимир Зеленський. - Та нічого злого немає, вже точно! Те, що собачка робить з іншими, ми з вами це бачимо. Це означає, що людина нічого не боїться і не соромиться. Я б сказав, що цей песик - позитивний персонаж. Якщо він образився, то що ж робити? Подзвонити йому і сказати: "Вибачте, що ви не так зрозуміли?"».

 

Як вже повідомляла «Дуся»,  на своїй сторінці у  Facebook у відповідь на анімаційний жарт Мустафа Найєм пообіцяв не залишитись у боргу.

 

Нагадаємо, «Казкова Русь» - це історії про пригоди сучасних політиків, які перенесені у часи Київської Русі.  Мультфільм створений за технологією Motion Capture.

 

Перша серія мультфільму, у якій, з-поміж інших, фігурували глашатай Шустрий і його пес Мустафа, викликала неоднозначну реакцію серед журналістів і підвищила показники каналу «1+1».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Побег от проблемного кино

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Дистрибуция каналов четырех ведущих телегрупп в 2019 вырастет до 10,5 гривны. ОБНОВЛЕНО

Дуся

Идем со мной, мальчик, я покажу тебе «Ворошиловград»

Бизнес

Побег от проблемного кино