ТЕЛЕКРИТИКА

Соня Кошкіна відстоюватиме наукове звання в апеляції

Соня Кошкіна заявляє про цькування з боку радника президента Андрія Портнова


Шеф-редактор інтернет-видання LB.ua Соня Кошкіна готує апеляційну скаргу на рішення Шевченківського районного суду, яким її позбавлено ступеня кандидата наук, а також скаргу на дії судді Сіромашенко до Вищої ради юстиції. Про це Соня Кошкіна повідомила у статті «Історія одного цькування», опублікованій на сайті MediaSapiens.

 

Сьогодні, 16 листопада, Шевченківський райсуд скасував присвоєння наукового звання Ксенії Василенко (псевдонім - Соня Кошкіна) за захист кандидатської дисертації на тему «Інтернет-ЗМІ як чинник формування демократичної політичної культури». Мотивування - нібито відсутність у роботі «наукової новизни», уточнила Соня Кошкіна.

 

«Згідно з усіма діючими канонами, суд взагалі не має права втручатися в науковий спір... Тим більше - кваліфікувати наукову не / новизну роботи. Звідки, питається, у судді спеціальні знання? Чому вона більш компетентна, ніж ціла вчена рада?», - пише Соня Кошкіна в статті «Історія одного цькування».

 

У цькуванні шеф-редактор LB.ua звинувачує одного з топ-чиновників Адміністрації президента України Андрія Портнова. Зокрема, за словами Соні Кошкіної, справу щодо її дисертації розглядала та сама суддя Сіромашенко, яка розглядає позов про спростування статті Тетяни Чорновіл «Знедолені: страшні історії на ніч для іноземних інвесторів-2», опублікованої 24 січня на LB.ua. У матеріалі, окрім іншого, розкривалася схема рейдерської атаки на кондитерську фабрику «Житомирські ласощі». Нові власники, за даними видання, наближені до Андрія Портнова, а їхні інтереси в суді представляють юристи юридичної компанії «Корпоративні технології», що раніше називалася «Портнов і партнери».

 

«Я зроблю, в міру своїх скромних сил, все, щоб ця історія стала надбанням міжнародної громадськості. Бо помста журналісту за професійну діяльність очевидна. Зв'язок між "Житомирськими ласощами", кримінальною справою проти LB.ua, брудними кампаніями проти мене і Тані Чорновіл, судовим скасуванням моєї дисертації тієї ж "кишеньковою" суддею, в наявності», - пише Соня Кошкіна.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Дуся

Лигачева, не церемонясь, уволила журналистку после 8 лет работы. Последняя указала на попытки цензуры и «психологический прессинг»