ТЕЛЕКРИТИКА

Біля станції метро в Києві скоєно напад на редактора «Укрінформу»

Вчора увечері невідомий напав на редактора «Укрінформу» Наталію Тидень. Міліція не пов’язує цей випадок із професійною діяльністю потерпілої


12 листопада близько 21.00 невідомий зловмисник напав та пограбував контент-редактора Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» Наталію Тидень. Про це повідомляє відділ зв`язків з органами влади та громадськими організаціями агентства.

 

Пригода сталась коло метро  «Святошин», неподалік будинку, де мешкає журналістка. Співробітниця агентства поверталася додому після  виконання редакційного завдання. Вона висвітлювала  відкрите тренування національної збірної України з футболу та була на прес-конференції в.о. головного тренера. Ці заходи відбувалися на тренувальній базі у Кончі-Заспі.

 

Невідомий зловмисник вдарив жінку у голову і вона втратила свідомість. Нападник забрав у неї сумочку з документами, мобільним телефоном та іншими особистими речами.

 

Потерпілу доставили до Київської міської лікарні швидкої допомоги.

 

Начальник відділу зв'язків з громадськістю ГУ МВС Києва Ігор Михалко у коментарі «Телекритиці»  сказав, що наразі Святошинське райуправління ГУ МВС у Києві проводить дослідчу перевірку. За його словами, у своїх поясненнях редактор не  пов'язувала цей напад зі своєю журналістською діяльністю.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту