ТЕЛЕКРИТИКА

ВАСУ на прохання Нацради оголосив відвід суддів, які розглядали справу щодо цифрового конкурсу

Архив

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) в справі щодо оскарження результатів цифрового конкурсу на місця в загальнонаціональних цифрових мультиплексах задовольнив клопотання Національної ради з питань телебачення та радіомовлення щодо відводу колегії суддів, які мали розглядати справу. Про це «Телекритиці» повідомив представник каналу ТВі Юрій Крайняк (керівний партнер юридичної компанії Jurimex).

 

За його словами, представники регулятора мотивували своє клопотання тим, що ця ж колегія суддів розглядала так звану частотну справу у 2011 році, де низка телеканалів оскаржувала визначення переможців конкурсу на аналогові частоти. Суддею-доповідачем в обох випадках була Олена Калашнікова.

 

Тепер судді мають передати справу на розгляд іншій колегії.

 

Нагадаємо, 12 січня Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив у повному обсязі в задоволенні позовних вимог телеканалів «Малятко-ТВ», ТВі, ТВinfo, «ТВі-Культура», і ТРК «Ера», що оскаржують результати цифрового конкурсу. Суд першої інстанції майже повністю погодився з аргументами відповідача - Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, а твердження позивачів щодо порушень регулятором низки законів до уваги не взяв.

 

17 квітня Київський апеляційний адміністративний суд залишив у силі рішення першої інстанції. Телеканали подали касаційну скаргу.

 

«Телекритика»