ТЕЛЕКРИТИКА

П’ятеро редакторів сайту УНІАН поскаржилися на цензуру гендиректора

П'ятеро редакторів сайту УНІАН заявили про цензуру з боку генерального директора Вадима Осадчого. Відповідну заяву вони поширили увечері 26 жовтня.

 

«Сьогодні Генеральний директор УНІАН Вадим Осадчий довів до відома редакторів сайту УНІАН Любові Жаловаги і Валентини Романенко, що на підставі службової записки керівника інтернет-проектів УНІАН Миколи Кондратенка кожна з них оштрафована на 200 гривень за оприлюнення на сайті новини під заголовком "На Банковій - пікет: Януковичу принесли черевик з ялинкою"», - йдеться в заяві.

 

Штрафам, за словами співробітників, передувало розпорядження зняти новину із сайту. У новині йшлося про пікет під Адміністрацією президента на захист біличанського лісу. «Розмова з Кондратенком і Осадчим звелася до з'ясування питання "Навіщо ви зачіпаєте Януковича?"», - стверджують вони.

 

«Після нашої заяви про наміри оприлюднити зміст розмови і факти цензури на сайті керівництво, передчуваючи наслідки для себе, спочатку дало задній хід, а потім почало вдаватися до шантажу», - йдеться в заяві.

 

Журналісти вирішили оприлюднити цю інформацію: «Ми були свідомі, що зі зміною керівництва зміняться і правила гри, але ми, як могли, старалися зберегти обличчя сайту у надії на тимчасовість ситуації і на кращі часи. Сподіваємося, що цією заявою ми якраз це і робимо - наближаємо кращі часи».

 

Заяву підписали старший редактор сайту УНІАН Любов Жаловага, редактори сайту УНІАН Валентина Романенко, Наталія Овдієнко, Роман Романюк і більд-редактор УНІАН Наталія Негрей.

 

Генеральний директор УНІАН Вадим Осадчий поки що відмовився коментувати «Телекритиці» заяву підлеглих.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором