ТЕЛЕКРИТИКА

Прокуратура розпочала перевірку інциденту в Броварах, під час якого журналістам розбили телефони

Броварська міжрайонна прокуратура перевіряє обставини інциденту із журналістами, що стався 20 жовтня у міському центрі культури під час візиту прем'єр-міністра України Миколи Азарова до Броварів. Про це «Телекритику» повідомила прес-служба прокуратури Київської області.

 

Журналісти звернулись до прокуратури із заявою на дії окремих, присутніх на події осіб, повідомивши, що ті перешкоджали їхній законній професійній діяльності та пошкодили їхнє майно - мобільні телефони, на які журналісти здійснювали відеофіксацію події.

 

Про результати перевірки і можливе рішення говорити поки зарано, уточнили в прес-службі прокуратури.

 

Нагадаємо, 20 жовтня коло входу до будинку культури «Прометей» невідомі розбили телефони журналістів та заважали їм працювати. Журналісти чекали приїзду прем'єр-міністра Миколи Азарова. У Броварському центрі культури він повинен був зустрітися з місцевим партійним активом.

 

Заступник голови Броварської райорганізації Партії регіонів Арсеній Кушніренко в сюжеті «Подробностей» на каналі «Інтер» повідомив, що захід був закритим для преси, а журналісти, на його думку, порушили протокол. Свідком події став губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк та представник міліції.

 

Журналіст «Подробностей» каналу «Інтер» Роман Бочкала, який 22 жовтня знімав у Броварах сюжет про інцидент, теж постраждав: його зіштовхнув зі сходів у приміщенні райдержадміністрації заступник голови Броварської РДА Микола Миронець. Журналіст скотився сходами, а чиновник сказав, що не чіпав його.

 

Роман Бочкала має намір звернутися із заявою до прокуратури. У прес-службі прокуратури «Телекритиці» повідомили, що до них ця інформація поки не надходила.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Скончалась известная украинская журналистка

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Популярное на ТелекритикеДуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Скончалась известная украинская журналистка

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Дуся

Девушкой месяца в Playboy впервые стала модель-трансгендер