ТЕЛЕКРИТИКА

Броварський чиновник зіштовхнув зі сходів журналіста «Інтера»

Роман Бочкала знімав сюжет про те, як у Броварах перешкоджали журналістам


Заступник голови Броварської районної державної адміністрації Микола Миронець зіштовхнув зі сходів журналіста телеканалу «Інтер» Романа Бочкалу в приміщенні районної державної адміністрації. Журналіст скотився сходами, а чиновник сказав, що не чіпав його. Про це «Телекритиці» розповів Роман Бочкала.

 

Відео інциденту було показано в сюжеті програми «Подробности» 22 жовтня.

 

Інцидент стався 22 жовтня о 15-й годині дня, розповів «Телекритиці» Роман Бочкала. Журналіст знімав у Броварах матеріал про події в будинку культури «Прометей» 20 жовтня, коли представники місцевих чиновників перешкоджали роботі журналістів. Пан Бочкала намагався взяти коментар у осіб, які фігурують на відео, знятому місцевими журналістами на телефон 20 жовтня.

 

З відео місцевих журналістів видно обличчя особи, яка вибиває телефони з рук кореспондентів та інших учасників інциденту. «Це водій голови Броварської райдержадміністрації. Його ми зустріли прямо в приймальні шефа. Чоловік усе заперечує і спілкуватися з нами не хоче. А ось ще один учасник тих подій. Особа цього чиновника також зафіксувала камера преси - це заступник голови Броварської райадміністрації. Як він спілкується з журналістами, ми відчули на собі», - йдеться в сюжеті «Подробностей».

 

 

Після того, як Роман Бочкала представився, чиновник штовхнув його ліктем у спину зі словами «Вот и отлично». А після того, як журналіст скотився сходами і сказав: «Я упал, вы меня только что толкнули», відповів: «Я не толкал».

 

 


 

 

Із сюжету пана Бочкали стало відомо, що місцеві журналісти Аліна Дяченко (інтернет-видання «Маєш право знати») та Андрій Качор (газета «Громадський захист Київщини») звернулися до Броварської прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу за 171-ю статтею - перешкоджання професійній діяльності журналістів. «Телекритика» очікує на відповідь прокуратури Київської області по цій справі.

 

Роман Бочкала сказав «Телекритиці», що теж має намір звернутися із заявою до прокуратури. За його словами, сьогодні, 23 жовтня, зранку йому телефонував голова Броварської РДА Петро Іваненко, який вибачився та пообіцяв суворо покарати винних.

 

Нагадаємо, 20 жовтня коло входу до будинку культури «Прометей» невідомі розбили телефони журналістів та заважали їм працювати. Журналісти чекали приїзду прем'єр-міністра Миколи Азарова. У Броварському центрі культури він повинен був зустрітися з місцевим партійним активом.

 

Заступник голови Броварської райорганізації Партії регіонів Арсеній Кушніренко в сюжеті «Подробностей» повідомив, що захід був закритим для преси, а журналісти, на його думку, порушили протокол. Свідком події став губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк та представник міліції.

 

«Телекритика»

 

Фото - скріншоти відео програми «Подробности»

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту