ТЕЛЕКРИТИКА

Міліція проводить перевірку обставин інциденту з 5-м каналом під час концерту, організованого Журавським

Коростишівський РВ УМВС України проводить перевірку факту перерешкоджання журналістській діяльності за заявою кореспондентки 5-го каналу Оксани Трокоз. Про це «Телекритиці» повідомила служба зв`язків з громадськістю УМВС України в Житомирській області.

 

«До будинку культури в Коростишеві виїжджала слідчо-оперативна група райвідділу, працівники якої з’ясовували обставини події безпосередньо у приміщенні будинку культури.  Наразі перевірка за даним фактом триває», - зазначили в службу зв`язків з громадськістю.

 

Як повідомляла «Телекритика», 17 жовтня знімальна група 5-го каналу не змогла потрапити на концерт, організований депутатом Віталієм Журавським. Журналісти прийшли на захід, що анонсувався як відкритий, аби скористатися нагодою поставити запитання депутату. Однак четверо невідомих чинили їм перепони: зачиняли двері, затуляли камеру та відтягували оператора. Також працівниця будинку культури зачинила на ключ усі двері, що вели до зали і виганяла журналістів, обіцяючи їх побити.

 

Після інциденту Оксана Трокоз подала заяву до міліції про перешкоджання журналістській діяльності.  За словами кореспондентки, вона не вперше не змогла поспілкуватися з депутатом під час заходів: «Шукаючи зустрічі з Журавським, 5 канал кілька разів приїжджав на організовані ним свята. І все безуспішно: він або втікає, або не приїздить». Зокрема, на початку жовтня під час акції учасників громадського руху «Відсіч» у ході святкування Дня вчителя начальник коростишівського управління освіти намагався силою виштовхати журналістів разом із активістами із приміщення, де перебував пан Журавський.

 

ТК надіслала запит помічниці пана Журавського і очікує на коментар депутата.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Украинская журналистка заявила о желании заняться сексом на трибуне Верховной Рады

Общество

Почему пьет журналист

Популярное на ТелекритикеДуся

Украинская журналистка заявила о желании заняться сексом на трибуне Верховной Рады

Общество

Почему пьет журналист

Дуся

Александр Скичко, Камалия, Тала Калатай, Соломия Витвицкая и Павел Костицын на «Viva! Бал 2017»

Дуся

Актера «Дюнкерка» и его 71-летнюю бабушку арестовали по подозрению в убийстве