ТЕЛЕКРИТИКА

У Броварах в очікуванні візиту Азарова невідомі напали на телефон журналістки (+ВІДЕО)

Аліну Дяченко не пускали на територію виборчої дільниці і перешкоджали їй спостерігати за візитом прем`єр-міністра


У суботу, 20 жовтня, візиту прем`єр міністра Миколи Азарова до Броварів передували напади на представників місцевої преси та громадських організацій. Цю інформацію «Української правди» «Телекритиці» підтвердила журналістка інтернет-видання «Маєш право знати» Аліна Дяченко.

 

За її словами, разом з колегами вона намагалася потрапити до приміщення місцевого будинку культури «Прометей», де працює виборча дільниція. Цю будівлю також мав відвідати пан Азаров. 

 

«Я, Андрій Качор, журналіст газети "Громадський захист Київщини", Сергій Іллюхін та Дмитро Карпій, а також журналісти "Маєш право знати" прийшли на цей захід з метою його подальшого висвітлення в наших ЗМІ. Першими до будівлі спробували зайти Сергій Іллюхін та Дмитро Карпій, однак їх пустили лише у фойє, до актової зали їх не пропустили. Та згодом, коли ми з Андрієм Качором спробували зайти до МКЦ "Прометей", нас не пустили навіть у фойє: семеро кремезних чоловіків (серед них очільники комунальних служб, працівники райадміністрації, керівник штабу ПР (Парії регіонів. - ТК) перегородили вхід нам та уповноваженому від партії "УДАР" Євгену Золотарьову, який попередив, що хоче зайти на територію виборчої дільниці», - зазначила журналістка у своєму блозі.

 

За словами пані Дяченко, все, що відбувалося, вона фіксувала на відеокамеру телефона. «Помітивши це особа, в якій люди впізнали водія голови Броварської райдержадміністрації по імені Павло, вихопив спочатку телефон Качора та кинув його об землю, а потім, побачивши, що я теж це знімаю, вихопив мій службовий айфон та розбив його», - розповіла журналістка. 

 

 

Далі, за її словами, на журналістів почав нападати молодик, який і під час попередніх заходів у Броварах заважав працювати ЗМІ. «Поряд стояв міліціонер і просто спосерігав за цим. Після цього хлопець пішов з місця події», - розповіла у коментарях «Телекритиці» Аліна Дяченко.

 

«Коли ж до дільниці прибув Микола Аззаров, шлях мені перегородили десять кремезних чоловіків, і я не мала можливості навіть спостерігати за перебігом візиту», - додала вона.

 

За її словами, зараз вона з колегами збирає матеріали, аби подати заяву до міліції про перешкоджання журналістській діяльності. «Зокрема, маємо встановити особу нападника - за відеоматеріалами», - уточнила вона.

 

Микола Азаров відідав Бровари з метою відвідати захід щодо відкриття місцевого ярмарку. Під час перебування у місті він прибув до місцевого будинку культури «Прометей» у супроводі кандидата у народні депутати від Партії регіонів Сергія Федоренка. Зустріч була закритою для журналістів. На території «Прометея»  розташована виборча дільниця, потрапити на яку не змогли ні кандидати у депутати, ні представники ЗМІ.

 

«Телекритика»

Відео - «Гроза Київщини»

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»