ТЕЛЕКРИТИКА

Знімальну групу 5-го каналу не пустили на захід, організований Журавським (+ВІДЕО)

Кореспондентка Оксана Трокоз подала заяву до міліції про перешкоджання журналістській діяльності


Знімальна група 5-го каналу не змогла потрапити на концерт, організований депутатом Віталієм Журавським. Цю інформацію «Телекритиці» повідомила кореспондентка 5-го каналу Оксана Трокоз.

 

За ї словами, у середу, 17 жовтня, в Коростишеві на Житомирщині проходив концерт народного артиста України Олега Гаврилюка. Знімальна група вирішила відвідати захід, аби скористатися нагодою поставити запитання Віталію Журавському.

 

«Четверо людей на чолі з Оленою Хмельовою, начальницею місцевого відділу культури, зачиняли двері, затуляли камеру і відтягували оператора. Пояснили це так: програма закрита, артист Олег Гаврилюк не хоче, щоб його знімали. Ці слова були брехнею, бо у залі спокійно працювала камера Житомирського обласного телебачення. Воно й не дивно, на цьому каналі сюжети про Журавського подаються мало не у кожному випуску новин, лише у гарному світлі і без титрів "агітація"», - зазначила пані Трокоз у блозі на ТК.

 

За словами журналістки, також їм чинила перепони працівниця будинку культури:  «Ми не збиралися битися, тому вирішили зайти в зал з іншого боку, але нас випередила працівниця будинку культури, яка на ключ зачинила усі двері в залі, де зібрався натовп людей. Коли ми запитали, чи відповідають такі дії пожежній безпеці, вона кинулась на нас з кулаками».

 

 

За словами Оксани Трокоз, попри те, що концерт анонсувався на афішах як відкритий захід, до залу не пустили і активістів громадського руху «Відсіч».

 

Після інциденту журналістка подала заяву до міліції про перешкоджання журналістській діяльності. ТК звернулася до Коростишівського райвідділу міліції з проханням уточнити, чи зареєстровано заяву журналістки і яких заходів щодо цього було вжито. У черговій частині уточнили, що телефоном таку інформацію надати не можуть, а відповідальний за зв`язки із громадськістю працівник перебуває у відпустці. ТК подала запит до УМВС України у Житомирській області.

 

Щодо коментаря Віталія Журавського, помічник депутата відзначила, що він перебуває на Житомирщині і у зв`язку зі щільним графіком зв`язатися з депутатом раніше понеділка не вдасться.

 

За словами Оксани Трокоз, вона не вперше не змогла поспілкуватися з депутатом під час заходів: «Шукаючи зустрічі з Журавським, 5 канал кілька разів приїжджав на організовані ним свята. І все безуспішно: він або втікає, або не приїздить». Зокрема, на початку жовтня під час акції учасників «Відсічі» у ході святкування Дня вчителя начальник коростишівського управління освіти намагався силою виштовхати журналістів разом із активістами із приміщення, де перебував пан Журавський.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»