ТЕЛЕКРИТИКА

Супутникова платформа «Либідь ТБ» планує стартувати до 1 листопада

«Либідь ТБ» очолив колишній президент «Триколор ТВ» В’ячеслав Мордачов


Четверта українська супутникова платформа «Либідь-ТБ» планує до 1 листопада отримати ліцензію Національної ради з питань телебачення і радіомовлення і розпочати надавати послуги абонентам. Про це «Телекритику» повідомив керівник проекту В'ячеслав Мордачов.

 

«Ми близько місяця тому подали заявку до Національної ради. Як тільки Нацрада надасть нам усі необхідні для проекту документи, так ми одразу розпочнемо. Сподіваюся, що це станеться не пізніше 1 листопада», - зазначив пан Мордачов.

 

Заявку на ліцензію подало ТОВ «Либідь ТБ». На запитання про власників проекту пан Мордачов відповів, що це приватна компанія. «"Триколор" до неї стосунку не має (В'ячеслав Мордачов до серпня 2012 року був президентом російського супутникового оператора «Триколор ТВ». - ТК). Певною мірою, це мій проект. Я сюди приїхав, я цей проект роблю, це моє завдання на найближчі 3-5 років».

 

За його словами, у заявці вказано перелік з близько 32-34 каналів, але він не остаточний, оскільки переговорний процес із мовниками триває.

 

«Це буде не найбільша пропозиція в Україні. Проект базується на ретрансляції українських каналів. Якщо ми домовимося з російськими каналами, які мають міжнародні права, у тому числі на території України ("Первый канал. Всемирная сеть", "РТР-Планета"), то будемо раді, якщо вони до нас приєднаються», - розповів пан Мордачов про програмну пропозицію «Либіді ТБ».

 

Мінімальну вартість пакету В'ячеслав Мордачов поки не розголошує.

 

Нагадаємо, запуск тестової трансляції супутникового оператора «Либідь ТБ» із супутника Eutelsat W7 відбувся ще у вересні 2011 року. Технологічним партнером проекту виступила російська корпорація General Satellite, яка є партнером найбільшої супутникової платформи Росії «Триколор ТВ». Тоді ж було оголошено, що комерційне мовлення «Либідь ТБ» розпочнеться наприкінці 2011 року і абонентам запропонують пакети з «найбільш популярних українських та іноземних каналів за привабливими цінами».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Украинка вместе с канадской IT-компанией создают соцсеть Ukrainians

Дуся

Поцелуй от Моники Беллуччи: Каннский фестиваль начался с пикантной истории

Популярное на ТелекритикеБизнес

Украинка вместе с канадской IT-компанией создают соцсеть Ukrainians

Дуся

Поцелуй от Моники Беллуччи: Каннский фестиваль начался с пикантной истории

Дуся

Верка Сердючка пойдет под суд из-за видео на Евровидении-2017

Дуся

Экс-«пацанка» транссексуал Шер-Марина вышла замуж