ТЕЛЕКРИТИКА

Прокуратура вже стала проти порушення кримінальної справи за напад на Мустафу Найєма

За відсутністю ознак складу злочину


Прокуратура міста Києва не бачить підстав для скасування рішення міліції про відмову в порушенні кримінальної справи за фактом нападу 30 липня на журналіста Мустафу Найєма. Про це йдеться у відповіді прокуратури на депутатське звернення Юрія Стеця з приводу відмови в порушенні кримінальної справи.

 

«Встановлено, що за результатами дослідчої перевірки Дніпровським РУ ГУ МВС України в м. Києві 27 вересня 2012 року прийнято рішення про відмову в порушенні кримінальної справи на підставі п. 2 ст. 6 КПК України, у зв'язку з відсутністю ознак злочину, передбаченого ст. 296 ККУ. З вказаним рішенням прокуратура міста Києва погодилася, підстав для його скасування на даний час не вбачається», - пише прокурор міста Києва Анатолій Мельник.

 

Нагадаємо, інцидент з Мустафою Найємом стався 30 липня поблизу Міжнародного виставкового центру, де проходив з'їзд Партії регіонів. Охорона одного з делегатів з'їзду Партії регіонів відштовхувала журналіста, вибила в нього з рук телефон і видалила з нього зняте відео. Мустафа Найєм написав заяву в міліцію з приводу вчинених щодо нього порушень. Дніпровське райуправління міліції відмовило в порушенні кримінальної справи.

 

Прокуратура скасувала постанову міліції про відмову в порушенні кримінальної справи» і зобов'язала міліцію провести повторну перевірку заяви пана Найєма. Міліція провела перевірку і не знайшла достатніх підстав для відкриття кримінальної справи.

 

На засіданні Комітету з питань свободи слова та інформації Мустафа Найєм зазначав: «У своїй заяві я вказував, що народний депутат Віталій Хомутиннік знає людину, яка вчинила ці дії. Ця людина дзвонила мені з телефону пана Хомутинніка. Але правоохоронні органи не допитали пана Хомутинніка по суті. Також я вказав номери автомобілів, які були в цьому конфлікті, одна з них належить пану Калетнику (Миколі Миколайовичу. - ТК). У відповіді міліції вказано, що опитати з цього приводу пана Калетника було неможливо, оскільки за останнім місцем реєстрації він на даний час не проживає. І знайти його неможливо».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Бизнес

Экс-шеф-редактор «Еспресо» стал советником Гройсмана