ТЕЛЕКРИТИКА

«Обком» відновлює роботу

Без змін у редакції й контенті


Інтернет-видання «Обком» 12 жовтня відновлює свою роботу. Відповідне оголошення з'явилося на сайті «Обком».

 

Головний редактор Олексій Миронов підтвердив «Телекритиці» цю інформацію, відмовившись коментувати причини призупинення роботи сайту протягом понад місяця.

 

На поточному етапі змін у редакцій й контенті немає. «Увесь творчий колектив залишився працювати в редакції. Контент буде в тому ж стилі й ракурсі», - повідомив пан Миронов.

 

Головний редактор планує, що певні зміни на сайті можуть відбутися ближче до Нового року. «Можливо, ми змінимо дизайн», - пояснив пан Миронов.

 

На запитання, чи змінилися інвестори проекту, Олексій Миронов відповів, що в «Обкому» інвесторів не було, немає і не буде, це незалежний проект.

 

Нагадаємо, «Обком» призупинив роботу 5 вересня. Тоді Олексій Миронов відмовився коментувати «Телекритиці» причини призупинення, лише наголосив, що «жодного зовнішнього впливу з боку влади чи будь-кого немає». За словами журналістів, у видання були «проблеми внутрішнього характеру».

 

За інформацією «Української правди», «Обком» входив до «орбіти впливу» Індустріального союзу Донбасу (ІСД). Однак редакція це заперечувала.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»