ТЕЛЕКРИТИКА

ВР підтримала заборону пропаганди гомосексуалізму

Законопроект підтримали 289 народних депутатів


Верховна Рада прийняла за основу законопроект №8711 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір)», який забороняє пропаганду гомосексуалізму.

 

Законопроект підтримали 289 народних депутатів.

 

Проект, внесений народними депутатами Євгеном Царьковим, Павлом Унгуряном, Лілією Григорович та ін., має на меті внести правки до таких законів як «Про друковані засоби масової інформації», «Про телебачення і радіомовлення», «Про видавничу справу» та ін. Також законопроект передбачає запровадження кримінальної відповідальності за пропаганду гомосексуалізму (внесення правок до ст.300 Кримінального кодексу).

 

Нагадаємо, профільний парламентський Комітет з питань свободи слова та інформації підтримав законопроект № 8711 групи народних депутатів щодо заборони пропаганди гомосексуалізму

 

Як писала «Телекритика», народний депутат Вадим Колесніченко (Партія регіонів) ще теж пропонуєзаборонити спрямовану на дітей пропаганду гомосексуалізму. Наприкінці березня він зареєстрував відповідний законопроект № 10290 «Про заборону спрямованої на дітей пропаганди гомосексуалізму», в якому пропонує позбавляти волі на строк від трьох до п'яти років за пропаганду гомосексуалізму.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Культура

Одесская киностудия объявила о начале новой эпохи

Дуся

Олега Винника обвинили в плагиате, фанаты негодуют

Популярное на ТелекритикеКультура

Как в Украине снимали фильм с любимыми актерами Тарантино, Скорсезе и Триера

Дуся

«Не хотелось пить, а придется»: Верка Сердючка анонсировала прощальный тур

Культура

4 самых ожидаемых сериала по книгам, которые трудно экранизировать

Бизнес

Современные видеорегистраторы: больше, чем просто камеры