ТЕЛЕКРИТИКА

ВР підтримала заборону пропаганди гомосексуалізму

Законопроект підтримали 289 народних депутатів


Верховна Рада прийняла за основу законопроект №8711 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір)», який забороняє пропаганду гомосексуалізму.

 

Законопроект підтримали 289 народних депутатів.

 

Проект, внесений народними депутатами Євгеном Царьковим, Павлом Унгуряном, Лілією Григорович та ін., має на меті внести правки до таких законів як «Про друковані засоби масової інформації», «Про телебачення і радіомовлення», «Про видавничу справу» та ін. Також законопроект передбачає запровадження кримінальної відповідальності за пропаганду гомосексуалізму (внесення правок до ст.300 Кримінального кодексу).

 

Нагадаємо, профільний парламентський Комітет з питань свободи слова та інформації підтримав законопроект № 8711 групи народних депутатів щодо заборони пропаганди гомосексуалізму

 

Як писала «Телекритика», народний депутат Вадим Колесніченко (Партія регіонів) ще теж пропонуєзаборонити спрямовану на дітей пропаганду гомосексуалізму. Наприкінці березня він зареєстрував відповідний законопроект № 10290 «Про заборону спрямованої на дітей пропаганди гомосексуалізму», в якому пропонує позбавляти волі на строк від трьох до п'яти років за пропаганду гомосексуалізму.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Звезды 90-х, любители тверкинга или космоледи. Кто будет представлять Украину на Евровидении-2018?

Бизнес

Новое лицо программы «Инспектор. Города» Владимир Остапчук: «Все, что происходит в обществе, обязательно находит свое отражение на ТВ»

Популярное на ТелекритикеДуся

Ученые пишут благодарности создателям фильмов: вспоминаем самые нелепые сцены в кино

Культура

«Форма воды» Гильермо дель Торо: за и против

Дуся

Австралийская блогерша поблагодарила парня, который занимался с ней сексом, пока она спала

Дуся

Звезды 90-х, любители тверкинга или космоледи. Кто будет представлять Украину на Евровидении-2018?