ТЕЛЕКРИТИКА

Невідомі у Києві викуповують наклад «Українського тижня»

У номері – про маніпуляції, до яких вдаються власники українських ЗМІ


Зі столичних кіосків «Преса» та точок продажу періодики біля станцій метрополітену молоді люди викуповують усі примірники № 36 журналу «Український тиждень». Про це повідомляє «Тиждень.ua».

 

Номер потрапив до реалізаторів вранці п'ятниці, 7 вересня. Досить скоро біля місць продажу преси почали з'являтися молоді люди, які жодним чином не представлялися, але свідомо скуповували усі наявні в кіосках та на ятках примірники №36 «Українського тижня». Дехто з них повертався знову, можливо для того, щоб проконтролювати, чи не надійшли нові журнали у продаж.

 

У №36 «Українського Тижня» розміщені матеріали, що критично оцінюють ситуацію на вітчизняному медіаринку і розповідають про маніпуляції, до яких вдаються власники українських ЗМІ («Хто створив маніпулятивну систему ЗМІ?»). У номері також розміщено репортаж із Всесвітнього газетного конгресу під заголовком «Як зганьбити країну» і багато інших актуальних матеріалів на суспільно політичну тематику.

 

Головний редактор «Українського тижня» Сергій Литвиненко повідомив «Телекритиці», що про скуповування накладу редакція дізналася від читачів. «Ми перевірили цю інформацію. Вона підтвердилася щодо газетних розкладок по місту і в метро. Поки що немає інформації по "Союздруку"», - розповів головред. Редакція планує довозити примірники в точки продажу.

 

Сергій Литвиненко не знає, хто стоїть за цими діями. Він припускає, що це може бути хтось, кого торкнулися теми з обкладинки.

 

 


 

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Бизнес

Кредиторы выставили каналу группы «Интер» счет на 282 млн гривен