ТЕЛЕКРИТИКА

Невідомі у Києві викуповують наклад «Українського тижня»

У номері – про маніпуляції, до яких вдаються власники українських ЗМІ


Зі столичних кіосків «Преса» та точок продажу періодики біля станцій метрополітену молоді люди викуповують усі примірники № 36 журналу «Український тиждень». Про це повідомляє «Тиждень.ua».

 

Номер потрапив до реалізаторів вранці п'ятниці, 7 вересня. Досить скоро біля місць продажу преси почали з'являтися молоді люди, які жодним чином не представлялися, але свідомо скуповували усі наявні в кіосках та на ятках примірники №36 «Українського тижня». Дехто з них повертався знову, можливо для того, щоб проконтролювати, чи не надійшли нові журнали у продаж.

 

У №36 «Українського Тижня» розміщені матеріали, що критично оцінюють ситуацію на вітчизняному медіаринку і розповідають про маніпуляції, до яких вдаються власники українських ЗМІ («Хто створив маніпулятивну систему ЗМІ?»). У номері також розміщено репортаж із Всесвітнього газетного конгресу під заголовком «Як зганьбити країну» і багато інших актуальних матеріалів на суспільно політичну тематику.

 

Головний редактор «Українського тижня» Сергій Литвиненко повідомив «Телекритиці», що про скуповування накладу редакція дізналася від читачів. «Ми перевірили цю інформацію. Вона підтвердилася щодо газетних розкладок по місту і в метро. Поки що немає інформації по "Союздруку"», - розповів головред. Редакція планує довозити примірники в точки продажу.

 

Сергій Литвиненко не знає, хто стоїть за цими діями. Він припускає, що це може бути хтось, кого торкнулися теми з обкладинки.

 

 


 

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Культура

Одесская киностудия объявила о начале новой эпохи

Дуся

Олега Винника обвинили в плагиате, фанаты негодуют

Популярное на ТелекритикеКультура

Как в Украине снимали фильм с любимыми актерами Тарантино, Скорсезе и Триера

Дуся

«Не хотелось пить, а придется»: Верка Сердючка анонсировала прощальный тур

Культура

4 самых ожидаемых сериала по книгам, которые трудно экранизировать

Бизнес

Современные видеорегистраторы: больше, чем просто камеры