ТЕЛЕКРИТИКА

Стогній розглядає і побутові, і професійні версії нападу на його групу. Порушено кримінальну справу

Постраждала кореспондент «Надзвичайних новин» Анна Петренко


Ведучий «Надзвичайних новин» Костянтин Стогній у ситуації нападу на машину знімальної групи «Надзвичайних новин» не відкидає, що це може бути пов'язано з журналістською діяльністю. Водночас він категорично проти героїзації таких подій. Про це він сказав у коментарі «Телекритиці». «Я зі свого досвіду в правоохоронних органах дуже обережно ставлюсь до героїзації таких подій. Більшість членів редакції впевнені, що напад стався через журналістську діяльність, я ж спочатку розглядаю побутові версії, через які у 80 % і трапляються такі конфлікти. Наша машина їхала по головній дорозі вздовж колій швидкісного трамвая з площі Перемоги в сторону Борщагівки. В районі Індустріального мосту з другорядної дороги від торгівельного центру "Материк" на головну вискочив сріблястий джип з номерами АА 4434 КВ і заблокував нашу "Шкоду". Далі - як часто буває серед автомобілістів. Але він напав не на водія, а на пасажирку, молоду дівчину, якій 25 років, він зламав їй руку саперною лопаткою», - обурюється Костянтин Стогній.

 

За словами пана Стогнія, кореспонденту «Надзвичайних новин» Анні Петренко, яка постраждала, лікарі попередньо діагностували, перелом руки, порізи склом і нервовий зрив. Журналісти програми тепер стурбовані і за свою безпеку, каже він. Костянтин уточнив, що на машині, яку дали знімальній групі в гаражі, був напис «Надзвичайні новини», але диспетчер міг дати й інше авто.

 

«Ми відразу написали заяву про напад в міліцію. Версії є різні, чекаємо, що скажуть правоохоронці. Ми на вечір готуємо сюжет про цю подію. Але в мене є питання до реагування правоохоронних органів. У наш час так не було, якщо з журналістами відбувалися якісь події, то про них дізнавалися швидше, а не через добу», - зауважує ведучий.

 

Начальник відділу зв'язків з громадськістю ГУ МВС Києва Ігор Михалко повідомив «Телекритиці», що цій ситуації порушено кримінальну справу по факту хуліганства (ст.296, ч. 1). «Водій, який напав на машину знімальної групи, зараз у райвідділі міліції пише пояснення. Ми сьогодні ще візьмемо покази у постраждалих і свідків події. Наразі йде відтворення події», - сказав Ігор Михалко, додавши, що під час попереднього слідства справа може бути й перекваліфікована.

                                                            

Як писала «Телекритика», 4 вересня невідомі напали на машину знімальної групи програми «Надзвичайні новини».

 

Нагадаємо, полковник міліції Костянтин Стогній з грудня 2006-го  очолював департамент зі зв'язків з громадськістю МВС України, з січня 2008-го - у відставці.

 

 

«Телекритика»

Фото - www.facebook.com

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»