ТЕЛЕКРИТИКА

Литвин погодився розглянути на сесії питання про відключення ТВі

Зголосився на пропозицію голови Комітету з питань свободи слова та інформації Юрія Стеця


Голова Верховної Ради Володимир Литвин погодився внести до порядку денного цього пленарного тижня питання про відключення ТВі в кабельних мережах. Цю інформацію «Телекритиці» підтвердив голова парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації Юрій Стець.

 

«Щойно на погоджувальній раді вніс пропозицію розглянути в сесійній залі питання про відключення ТВі кабельниками. Литвин пообіцяв внести в порядок денний цього сесійного тижня», - зазначив Юрій Стець.

 

Як писала «Телекритика», 29 серпня Нацрада скасувала вимоги про обов'язкову трансляцію цифрових ефірних каналів, ухваливши нове рішення про правила формування програмної послуги. Але, як пояснив пан Бойко, «Воля» переоформила свою ліцензію, коли попереднє рішення було ще в силі.

 

Нагадаємо, 20 липня канал ТВі несподівано зник у мережах групи компаній «Тріолан» в 11 містах. Замість ТВі кабельники почали ретранслювати канал Національного банку БТБ («Банк-TV»). «Тріолан» пояснив, що технічний збій і заміна ТВі на БТБ сталися під час виконання рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про включення всіх цифрових телеканалів до універсальної програмної послуги.

 

Рада Всесвітньої асоціації видавців газет і новин (WAN-IFRA) закликала українську владу вжити рішучих заходів для забезпечення свободи слова в Україні. WAN-IFRA - учасниця Всесвітнього газетного конгресу та форуму редакторів, що розпочався 3 вересня у Києві.

 

 «Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»