ТЕЛЕКРИТИКА

У Харкові під час обшуку міліція вилучила сервер видання «Главное»

Суботній номер газети під зривом


У Харкові співробітники Управління боротьби з економічною злочинністю під час обшуку в будівлі офісу банку «Базис» вилучили файловий сервер, що належить виданню «Главное», редакція якого також розміщена за адресою: вул. Сумська, 88. Про це повідомляє «Главное».

 

Як повідомив в.о. головного редактора тижневика Володимир Чистилін, на сервері зберігаються архіви випусків, а також матеріали для номерів, які тільки плануються до випуску.

«Я не розумію, що може зацікавити УБЕЗ (на сервері). В крайньому випадку - нехай оформлять підписку на нас», - сказав пан Чистилін.

Наразі IT-фахівці виїхали в УБЕЗ і спробують забрати сервер або хоча б матеріали випусків газети.

Не виключено, що наступний (35-й) номер «Главного» в цю суботу, 1 вересня, не вийде.

«Іншими словами, працівники харківського УБЕЗу порушили закон президента України Віктора Януковича про заборону будь-яких перевірок ЗМІ перед майбутніми виборами до Верховної Ради України», - пише видання.

Обшук у будівлі, в якій знаходяться редакція інтернет-сайту та газети «Главное», АТ «Інвестор» і одне з відділень банку «Базис», закінчився 27 серпня близько опівночі. Як повідомили редакції юристи, постанова на обшук має дату його проведення і для того, щоб «затриматися», співробітникам УБЕЗу потрібно було отримати іншу постанову.

Працівники УБЕЗ винесли з будівлі близько 14 комп'ютерів (у тому числі сервер «Главного») і 10 мішків з документацією. Обшуки в багатьох приміщеннях, за інформацією «Главного», проходили без присутності адвокатів та понятих, що було відображено в протоколах юристами АТ «Інвестор».

Уся конфіскована техніка та документація вантажилася в автомобілі, спеціально загнані у двір будівлі. «Більш того, як стверджують очевидці, самі співробітники, які проводили обшук, намагалися покинути будівлю достатньо незвичайними шляхами - через вікна, сусідні будівлі і двори, але практично скрізь їх готові були зустріти харківські журналісти», - пише видання.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»