ТЕЛЕКРИТИКА

Нацрада не втручатиметься у конфлікт ТВі та «Тріолану»

Регулятор розцінює конфлікт «Тріолану» та ТВі як суто господарський і нагадує, що не проводить перевірки під час виборів


Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення заявляє, що у передвиборний період не має права втручатися або перевіряти ні діяльність «Тріолану», ні «ТВі», ні будь-якої іншої компанії. Про це повідомляє прес-служба регулятора у відповідь на звернення каналу ТВі.

 

Як вже повідомляла «Телекритика», ТВі просив Нацраду вжити заходи для усунення порушень провайдерами, об'єднаними під торговельною маркою «Tріолан», який припинив транслювати телеканал.

 

Національна рада посилається на постанову Верховної Ради України від 09.02.2012 року № 4387-VI «Про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період 2012 року» та власне рішення від 22.02.2012 року № 260, у якому йшлось про те, що на час виборчої кампанії проведення перевірок ліцензіатів припинено.

 

«Національна рада неодноразово наголошувала, що конфлікт між каналом ТВі та групою провайдерів, об'єднаних під торговою маркою «Тріолан», лежить суто у господарській площині, отже, і вирішувати його необхідно у цій сфері», - йдеться у повідомленні прес-служби Нацради.

 

Нагадаємо, 30 липня телеканал ТВі надіслав листа до голови Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) Петра Яцука, де поскаржився на «Тріолан».

 

Канал ТВі несподівано зник у мережах «Тріолану» в 11 містах 20 липня. Замість ТВі кабельники почали ретранслювати канал Національного банку БТБ («Банк-TV»). Неофіційно представники «Тріолану» пояснили такі зміни ремонтом обладнання.

 

Згодом «Тріолан» пояснив, що технічний збій і заміна ТВі на БТБ сталися під час виконання рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про включення всіх цифрових телеканалів до універсальної програмної послуги. 23 липня технічні роботи з відновлення телеканалу ТВі були припинені. 

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»