ТЕЛЕКРИТИКА

ТВі просить Нацраду розібратись з «Тріоланом»

«Телерадіокомпанія «ТелеРадіоСвіт» (ТВі) просить Національну раду з питань телебачення і радіомовлення вжити заходи, для усунення порушень провайдерами, об'єднаними під торговельною маркою «Tріолан», який припинив транслювати ТВі. Про це йдеться у листі до регулятора, повідомляє прес-служба каналу.

 

ТВі нагадує, що 30 липня під час засідання Міжвідомчої робочої групи, де обговорювалась ситуація навколо каналу, заступник голови Нацради Лариса Мудрак  висловила стурбованість тим, що «державний контролюючий орган не має реальних важелів впливу на свавілля операторів телекомунікаційних послуг».

 

«Наша надія усе таки на авторитет цього державного регулятивного та контролюючого органу, Національну раду, на те, що ми разом подолаємо ту руйнацію, яку заклав «Тріолан», в кабельному розповсюдженні телеканалу ТВі. Переконані, що Національна рада усвідомлює, що цей авторитет має ґрунтуватися на справедливості, зваженості та неупередженості до учасників телепростору України», - йдеться у листі ТВі.  За словами телеканалу, одна з компаній мережі Тріолан ТОВ «Юнікаст Інвест» нещодавно отримала попередження за порушення умов ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції,  і має до 11 серпня усунути ці порушення.


Нагадаємо, 30 липня телеканал ТВі надіслав листа до голови  Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) Петра Яцука,  де поскаржився на «Тріолан».

 

Канал ТВі несподівано зник у мережах «Тріолану» в 11 містах 20 липня. Замість ТВі кабельники почали ретранслювати канал Національного банку БТБ («Банк-TV»). Неофіційно представники «Тріолану» пояснили такі зміни ремонтом обладнання.

 

Згодом «Тріолан» пояснив, що технічний збій і заміна ТВі на БТБ сталися під час виконання рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про включення всіх цифрових телеканалів до універсальної програмної послуги. 23 липня технічні роботи з відновлення телеканалу ТВі були припинені. 

 

«Телекритика»

 

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Украинский блогер публично высмеял митингующих