ТЕЛЕКРИТИКА

НМПУ та НСЖУ створили групу швидкого реагування щодо нападу на Найєма

Спілки також звернулись до Захарченка та Пшонки з вимогою розслідувати напад на журналіста


Незалежна медіа-профспілка України (НМПУ) та Національна спілка журналістів України (НСЖУ) звернулись до міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з вимогою провести розслідування щодо нападу на журналіста «Української правди» Мустафу Найєма 30 липня 2012 року та покарати винних у перешкоджанні роботи журналіста за статтею 171 Кримінального Кодексу України. Про це йдеться в повідомлення спілок.

 

НМПУ та НСЖУ також звертаються до генерального прокурора України Віктора Пшонки з вимогою провести перевірку дій міліції. На думку організацій, бездіяльність міліції призвела до порушення прав журналіста, тому винні мають бути покарані.

 

Журналістські організації через ЗМІ звертаються і до народного депутата Віталія Хомутинніка, губернатора Харківської області Михайла Добкіна з вимогою негайно оприлюднити всю інформацію про напад на Мустафу Найєма, якою вони володіють. І пропонують колегам, які спілкуватимуться з цими політиками, обо'язково про це запитувати.

 

Спілки створили групу швидкого реагування щодо цієї справи, щоб провести власне розслідування. До складу групи входять керівники організацій, юристи, медіатори й активісти, які мають досвід роботи у схожих конфліктних ситуаціях.

 

Інцидент з Мустафою Найємом стався 30 липня. Охорона одного з делегатів з'їзду Партії регіонів побила журналіста, вибила в нього з рук телефон і видалила з нього зняте відео. Мустафа Найєм написав заяву в міліцію з приводу вчинених щодо нього порушень.

 

Сам Мустафа Найєм у своєму блозі на «Українській правді» закликав Віталія Захарченка, Віктора Пшонку та голову Комітету з питань свободи слова та інформації Юрія Стеця провести розслідування викладених ним фактів щодо згаданого інциденту. Також він запевняє, що прізвище делегату з'їзду Партії регіонів, охорона якого перешкоджала роботі журналіста, відоме Віталію Хомутинніку та Михайлу Добкіну. Тому Мустафа Найєм звернувся до них особисто з проханням назвати цю людину.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»