ТЕЛЕКРИТИКА

Ландік вважає, що у конфлікті з LB.ua без суду не обійтися

Депутат сподівається отримати прецедент розмежування особистого й суспільного


Народний депутат Володимир Ландік вважає, що вичерпати конфлікт із інтернет-виданням LB.ua можна завдяки «неупередженому розслідуванню» та суду. Про це він заявив у відкритому листі до журналістів LB.ua та інших представників ЗМІ, який розміщений на сайті «Ірта-fax».

 

«Розібравшись з причиною порушення справи, я дійсно тепер вважаю, що її неупереджене розслідування є найбільш прийнятним виходом із ситуації, що склалася навколо звинувачень "Лівого берега"», - пише Володимир Ландік.

 

За словами депутата, «тільки рішення суду може розставити всі крапки над "і"».

 

Народний депутат сподівається, що в результаті «чесного і неупередженого розслідування» учасники процесу отримають «важливий прецедент розмежування особистого й суспільного». «Таким чином, громадяни нашої країни отримають можливість захищати свої конституційні права в суді», - говорить він.

 

18 липня прокуратура Печерського району Києва порушила кримінальну справу за фактом порушення таємниці листування депутата Володимира Ландіка - за результатами перевірки заяви нардепа від 21 червня.

 

Прокурор міста Києва Анатолій Мельник повідомив, що вранці 5 липня Володимир Ландік надіслав заяву, у якій просив припинити цю перевірку і відмовлявся від претензій. «Після обіду цього ж дня надходить від нього заява, у якій він просить продовжити проведення перевірки», - розповів прокурор, уточнивши, що ця заява адресується прокурору Печерського району та Генеральній прокуратурі України.

 

Для того, щоб уточнити остаточну позицію депутата із цього питання, його запросили до прокуратури міста для пояснень, де 13 липня розповіли про відповідальність за надання завідомо неправдивих свідчень. У своїх поясненнях Володимир Ландік розповів, що вимагає продовження перевірки у зв'язку з діями видання LB.ua.

 

Сам Володимир Ландік заперечував інформацію про те, що він подав нову заяву з проханням продовжувати перевірку інтернет-видання LB.ua.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Украинский блогер публично высмеял митингующих