ТЕЛЕКРИТИКА

LB.ua відновить роботу 24 липня

LB.ua продовжить роботу в оновленому форматі, каже Соня Кошкіна


24 липня інтернет-видання LB.ua відновить роботу та вийде в оновленому форматі. Зараз на головній сторінці сайту розміщений таймер зворотного відліку до рестарту.

 

Шеф-редактор LB.ua Соня Кошкіна повідомила «Телекритиці», що рішення про поновлення роботи порталу було прийняте за підсумками редакційної наради «попри політичні обставини та технічні складності».

 

«У будь-якому разі сайт LB.ua продовжить роботу в оновленому форматі. Оновленому - перш за все змістовно. Якісна авторська аналітика завжди була нашою особливістю. І ми не плануємо здавати ці позиції», - сказала Соня Кошкіна.

 

18 липня прокуратура Печерського району Києва порушила кримінальну справу за фактом порушення таємниці листування депутата Володимира Ландіка - за результатами перевірки заяви нардепа від 21 червня.

 

Мета кримінальної справи - знищити LB.ua, його творчий колектив і керівників видання, заявила в коментарі «Телекритиці» шеф-редактор LB.ua Соня Кошкіна.

 

18 липня LB.ua закрив доступ до свого контенту й оприлюднив на головній сторінці фотографії посадовців, яких редакція вважає відповідальними за порушення кримінальної справи - Сергія Льовочкіна, Рената Кузьміна, Валерія Хорошковського та Андрія Портнова. Згодом замість фото на сайті з'явились коментарі та заяви громадськості й посадовців на підтримку інтернет-видання.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Культура

Почему возвращение «Твин Пикса» на экраны стало главным событием телесезона