ТЕЛЕКРИТИКА

Засновники «Львівської газети» зобов’язалися не втручатися у редакційну політику

Газета підписала із засновниками угоду про засади редакційної політики


9 липня головний редактор та директор «Львівської газети» Ігор Гулик і представник засновника - директор ТОВ «Енергія-консалтинг» Володимир Співак підписали угоду про розподіл виробничих стосунків та гарантій незалежності редакційної політики «Львівської газети». Про це «Телекритику» повідомив Ігор Гулик.

 

Документ передбачає зобов'язання засновника не втручатися у виробничий процес редакції інакше, ніж через внесення змін до засад редакційної політики або шляхом встановлення чітких фінансових показників. Під втручанням також розуміється заборона на висвітлення окремих тем та осіб. З іншого боку, редакція (в особі усіх штатних працівників) має дотримувати засад редакційної політики, що є складовою частиною угоди, та викладених у них етичних стандартів.

 

Сторони, що підписали документ, розцінюють його як додаткову гарантію незалежності, незаангажованості та об'єктивності журналістської праці та закликають колег з інших видань вчинити такі ж кроки.

 

Текст угоди про розподіл виробничих стосунків та гарантій незалежності редакційної політики «Львівської газети» і засад редакційної політики буде оприлюднено на сайті видання.

 

Нагадаємо, що видання належить інвестиційній компанії «Енергія консалтинг», яку пов'язують зі львівськими бізнесменами - братами Дубневичами.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту