ТЕЛЕКРИТИКА

Лорін зі Швеції перемогла на «Євробаченні». Гайтана 15-та

Перемогу в міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2012» здобула представниця Швеції Лорін (Loreen) з піснею Euphoria.

 

Представниця України Гайтана з піснею Be My Guest посіла 15-те місце з 65 балами. За неї свої голоси віддали 16 країн з 42, що брали участь у голосуванні: Білорусь дала 10, Молдова і Росія по 8, Мальта 7, Латвія і Грузія по 6, Азербайджан, Італія, Ірландія та Македонія по 3, Іспанія і Литва по 2, Греція, Норвегія, Естонія і Португалія по 1.

 

«Бурановские бабушки», які привернули до себе чи не найбільшу увагу ЗМІ, посіли 2-ге місце із (259 балів). Найактивніше за їхню пісню «Party for Everybody» голосували у Білорусі (12 балів), Україні (100), Азербайджані (10), Італії (10), Латвії (10) та на Сан-Маріно (10). 

 

Україна найбільше балів дала Азербайджану, оцінивши виступ Сабіни Бабаєвої у 12 балів. 10 балів від України дісталося Росії, 8 - Молдові, 7 - Мальті, 6 - Швеції, 5 - Греціїя, 4 - Італії, 3 - Македонії, 2 - Сербії та 1 - Естонії.

 

З остаточними результатами голосування можна ознайомитися у турнірній таблиці.  

 

Лорін була однією з фавориток цьогорічного конкурсу, їй віддавали першість багато букмекерів. У фіналі вона здобула 372 бали.

 

Лорін Зінеб Нока Тальяуі народилася 16 жовтня 1983 року в Стокгольмі,  має марокканське походження.

 

Почала музичну діяльність в 2004 році з участі у відомому шведському музичному конкурсі Idol 2004, на якому посіла четверте місце. У 2005-му випустила дебютний сингл The Snake спільно з групою Rob'n'Raz. Надалі стала однією з ведучих телеканалу TV11.

 

10 березня 2012 стала переможницею популярного шведського телеконкурсу Melodifestivalen, що дало їй право представити свою країну на «Євробаченні».

 

 

 

У фіналі «Євробачення-2012» виступали учасники з Литви, Боснії і Герцеговини, Сербії, Швеції, Македонії, Норвегії, Естонії, Мальти, Туреччини, України, Румунії, Молдови, Ісландії, Угорщини, Данії, Албанії, Кіпру, Греції, Росії, Ірландії (за результатами відбору  півфіналах), а також  Великобританії, Франції, Іспанії, Італії, Німеччини (країни - засновниці конкурсу) та Азербайджану (країна-господар конкурсу 2012 року).

 

Загалом у Євробаченні-2012 взяли участь 42 країни.

 

Фінал конкурсу «Євробачення - 2012» пройшов у столиці Азербайджану Баку.

 

«Телекритика»

Фото - news.az

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»