ТЕЛЕКРИТИКА

У Києві напали на фотоекспозицію Євгенії Бєлорусець

«Гей-парад проявив агресивні настрої, які є в суспільстві»


Невідомі пошкодили роботи фотоекспозиції Євгенії Бєлорусець, присвяченій життю квір-сімей.Про це повідомляє «Українська правда».

  

За словами фотогорафа, головного редактора видання «Простори», 19 травня о 2-й годині до приміщення виставки увірвалися двоє невідомих. Погрожуючи охоронцю кастетом, вони пошкодили виделками майже всі фотографії і втекли». Обставини розгрому з`ясовує міліція.

 

Виставка «Своя кімната» проходила в кінотеатрі «Жовтень» в рамках Арсенале. Вона присвячена життю квір-сімей.  «Там не було жодних сексуально-еротичних сцен, лише повсякденне життя», - каже авторка. За словами Євгенії Бєлорусець, на експозицію приходили родини з дітьми і залишали теплі відгуки, доводячи, що наше суспільство не гомофобське.

 

Фотограф підкреслила, що виставка ніяк не була пов'язана з запланованим на неділю гей-парадом. «Експозиція мала відкритися 20 березня у Центрі візуальної культури у Могилянці, але її тоді скасували через закриття центру. Моя виставка ніяк не пов’язана з гей-парадом. Але гей-парад проявив агресивні настрої, які є в суспільстві», - зазначила Бєлорусець.

 

 

 

 

 

«Телекритика»

Фото  Патріка Еванса

Главное в разделе

Дуся

Украинская журналистка заявила о желании заняться сексом на трибуне Верховной Рады

Общество

Почему пьет журналист

Популярное на ТелекритикеДуся

Украинская журналистка заявила о желании заняться сексом на трибуне Верховной Рады

Общество

Почему пьет журналист

Дуся

Александр Скичко, Камалия, Тала Калатай, Соломия Витвицкая и Павел Костицын на «Viva! Бал 2017»

Дуся

Актера «Дюнкерка» и его 71-летнюю бабушку арестовали по подозрению в убийстве