ТЕЛЕКРИТИКА

Прес-служба глави Черкаської ОДА пояснила, чому журналістів попросили за двері

Через зміни в графіку Сергія Тігіпка і неузгодженість дій прес-служб облдержадміністрації


Прес-секретар голови Черкаської облдержадміністрації Анна Турська пояснила, з яких причин журналістів попросили залишити приміщення, де проходила нарада за участі віце-прем’єр-міністра України-міністра соціальної політики Сергія Тігіпка.
 
 
Як повідомляла «Телекритика», 20-го квітня у Черкаській ОДА проходила нарада щодо виконання соціальних ініціатив президента України Віктора Януковича. Окрім Сергія Тігіпка, участь у ній взяли представники місцевої влади. Перед початком наради представників ЗМІ попередили, що вони мають піти із зали за 15 хвилин після початку засідання. Причин такого прохання не пояснили. За годину після наради для журналістів, серед яких були і власкори загальноукраїнських ЗМІ, було проведено прес-конференцію, під час якої Сергій Тігіпко повторив тези, з якими виступав під час наради.
 

Як зазначила Анна Турська, такі дії прес-служби були викликані змінами в графіку Сергія Тігіпка і неузгодженістю дій працівників управління інформаційної політики та упрацівників прес-служби облдержадміністрації. Нагадаємо, того дня начальник управління інфорполітики Тетяна Очеретяна була відсутня до і під час наради у зв`язку із хворобою.
 

«Зміни в графіку робочого візиту Віце-прем’єр-міністра України – міністра соціальної політики України Сергія Тігіпка на Черкащину стали однією з причин непорозуміння щодо присутності журналістів на нараді за його участю. Інша причина – неузгодженість дій працівників управління інформаційної політики та працівників прес-служби облдержадміністрації. 
 
 
Просимо вибачення у колег і сподіваємося, що вони отримали відповіді на всі свої питання до Сергія Тігіпка на прес-конференції для ЗМІ», - зазначила Анна Турська.
 
 
«Телекритика» 

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»