ТЕЛЕКРИТИКА

Ігор Гужва програв суд за посаду головреда «Сегодня»

Гужва планує оскаржувати рішення в апеляційній інстанції


20 квітня Солом'янський районний суд відмовив у задоволенні позову екс-головного редактора газети «Сегодня» Ігоря Гужви до видавця газети - ПрАТ «Сьогодні Мультімедіа», у якому він оскаржував своє звільнення.

 

Таке рішення сьогодні оголосила головуючий суддя Марина Лозинська. Про це «Телекритиці» повідомили в прес-службі юридичної компанії «Право плюс», яка представляє інтереси пана Гужви.

 

Ігор Гужва планує подавати апеляційну скаргу на це рішення. «Будемо подавати апеляцію. Якщо потрібно – судитимемось і надалі. Мені поспішати нікуди» - зазначив він у коментарі «Телекритиці».

 

На думку юристів компанії «Право Плюс», яка представляла інтереси пана Гужви в суді, відповідач не надав жодного доказу законності звільнення Ігоря Гужви. При цьому юристи переконані, що докази їхніх опонентів навпаки підтверджували незаконність звільнення головного редактора.

 

«Так, ними було надано трудовий договір з Ігорем Гужвою, за яким термін трудових відносин не встановлений, однак є вказівка ​​на те, що трудові відносини регулюються КЗпП (тобто договір був безстроковий). Водночас Гужва був звільнений за статтею "закінчення строку трудового договору". Що очевидно суперечить трудовому законодавству, оскільки ніякого строку в трудовій угоді зазначено не було», - йдеться в повідомленні юристів.

 

Нагадаємо, 17 січня наглядова рада ухвалила рішення про зняття з посади головного редактора газети «Сегодня» Ігоря Гужви і припинення трудових відносин із ним. Пан Гужва оскаржив своє звільнення. У позові він вимагав поновити його на посаді головного редактора газети «Сегодня». Вимог щодо моральної чи матеріальної компенсації в позові не було. Позивач переконаний, що його звільнили незаконно.

 

Із 28 березня Ігор Гужва працює шеф-редактором російської газети «Московские новости».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»