ТЕЛЕКРИТИКА

Янукович підписав закон про додаткові 100 млн грн на сет-топ-бокси

Та про 3,1 млн на Світовий конгрес газетярів і 154,6 млн на державне замовлення


16 квітня президент України Віктор Янукович підписав закон «Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік"». Про це повідомила прес-служба глави держави.

 

Відповідний законопроект № 10317 Верховна Рада ухвалила в цілому пізно увечері 12 квітня (за - 271).

 

Нагадаємо, відповідно до законопроекту будуть у тому числі збільшені видатки з державного бюджету на бюджетні програми, головним розпорядником коштів яких є Державний комітет телебачення і радіомовлення, на загальну суму 257 млн 673,6 тис. грн.

 

Зокрема, на 154,6 млн збільшаться видатки за програмою «Виробництво та трансляція телерадіопрограм для державних потреб, збирання, обробка та розповсюдження офіційної інформаційної продукції, створення та функціонування україномовної версії міжнародного каналу EuroNews». Із цих коштів на забезпечення сталої трансляції телерадіопрограм, вироблених для державних потреб піде 103,6 млн грн та на впорядкування умов оплати праці працівникам державних телерадіокомпаній - 51 млн. грн.

 

Також збільшаться видатки на забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення (сет-топ-боксами) - на 100 млн грн.

 

На підготовку і проведення у вересні 2012 року Світового конгресу газетярів і Світового форуму редакторів за бюджетною програмою «Інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках, виконання заходів з питань європейської інтеграції в інформаційній сфері» враховано додатково 3,1 млн грн.

 

Усі ці кошти мають бути додатково виділені із загального фонду державного бюджету.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Украинский блогер публично высмеял митингующих