ТЕЛЕКРИТИКА

Кабмін хоче виділити ще 100 млн на сет-топ-бокси і 154,6 млн на виробництво і трансляцію програм за держзамовленням

Уряд вніс до парламенту законопроект про внесення змін до держбюджету на 2012 рік


Кабінет Міністрів пропонує збільшити видатки з державного бюджету на бюджетні програми, головним розпорядником коштів яких є Державний комітет телебачення і радіомовлення, на загальну суму 257 млн 673,6 тис. грн. Відповідні пропозиції уряду викладені в законопроекті № 10317 «Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (щодо вирішення соціальних питань)», зареєстрованому 9 квітня.

 

Зокрема, як сказано в пояснювальній записці до законопроекту, пропонується збільшити видатки на 154,6 млн за програмою «Виробництво та трансляція телерадіопрограм для державних потреб, збирання, обробка та розповсюдження офіційної інформаційної продукції, створення та функціонування україномовної версії міжнародного каналу EuroNews». Із цих коштів на забезпечення сталої трансляції телерадіопрограм, вироблених для державних потреб - 103,6 млн грн та на впорядкування умов оплати праці працівникам державних телерадіокомпаній - 51 млн. грн.

 

Також передбачається збільшити видатки на забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення (сет-топ-боксами) - на 100 млн грн.

 

На підготовку і проведення у вересні 2012 року Світового конгресу газетярів і Світового форуму редакторів за бюджетною програмою «Інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках, виконання заходів з питань європейської інтеграції в інформаційній сфері» враховано додатково 3,1 млн грн.

 

Усі ці кошти мають бути додатково виділені із загального фонду державного бюджету.

 

Нагадаємо, що законом про державний бюджет на 2012 рік на бюджетні програми, якими опікується Держкомтелерадіо, затверджено 1 млрд 149 млн 270,6 тис. грн. У тому числі:

- на виробництво і трансляцію телерадіопрограм для державних потреб, збирання, обробка та розповсюдження офіційної інформаційної продукції, створення та функціонування україномовної версії міжнародного каналу EuroNews - 711 млн 602,4 тис. грн;

- на забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення - 350 млн 120 тис. грн;

- на інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках, виконання заходів з питань європейської інтеграції в інформаційній сфері - 912,8 тис. грн.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Бизнес

Кредиторы выставили каналу группы «Интер» счет на 282 млн гривен