ТЕЛЕКРИТИКА

Прокуратура Києва перевірить факти з фільму ТВі про Лук’янівське СІЗО

Прокуратура Києва розпочала перевірку фактів, наведених у журналістському спецрозслідуванні Костянтина Усова про побут в'язнів у Лукянівському СІЗО. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури міста Києва.

 

«Прокурор Києва Анатолій Мельник доручив провести перевірку фактів, наведених у телевізійних передачах "Знак оклику" на телеканалі TВi 26 березня та 2 квітня, з приводу порушень конституційних прав громадян, які утримуються у Київському слідчому ізоляторі. Усім наведеним фактам буде надано принципову юридичну оцінку та прийнято рішення згідно вимог законодавства», - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, спецпроект Костянтина Усова вийшов у програмі «Знак оклику!» на телеканалі ТВі, у ньому було показано побут в'язнів Київського СІЗО № 13, більш відомого як Лук'янівська в'язниця.

 

У 40-хвилинному фільмі показані реальні історії арештантів і тюремників, короткі відеоролики, записані прихованими камерами всередині СІЗО.

 

Як писала «Телекритика», народний депутат, голова Комітету з питань свободи слова та інформації Юрій Стець пропонує включити до порядку денного пленарного засідання Верховної Ради питання про журналістське розслідування Костянтина Усова.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Побег от проблемного кино

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Дистрибуция каналов четырех ведущих телегрупп в 2019 вырастет до 10,5 гривны. ОБНОВЛЕНО

Дуся

Идем со мной, мальчик, я покажу тебе «Ворошиловград»

Бизнес

Побег от проблемного кино