ТЕЛЕКРИТИКА

«Хокей» придбав права на трансляцію всіх матчів Чемпіонату світу з хокею 2012

Телеканал «Хокей» придбав ексклюзивні права на телевізійну трансляцію всіх матчів Чемпіонату світу з хокею 2012, який цьогоріч проходитиме у Фінляндії та Швеції з 4 по 20 травня. Про це повідомляє прес-служба каналу.

 

Окрім матчів елітного дивізіону, телеканал транслюватиме всі поєдинки чемпіонату світу у групі А Першого дивізіону (Любляна, Словенія, 15-21 квітня), де за підвищення у класі боротиметься збірна України. Суперниками українців стануть команди Австрії, Словенії, Угорщини, Японії, Великої Британії.

 

Вартість прав не розголошується.

 

Раніше про домовленість щодо трансляції Чемпіонату світу в чаті «Телекритики» повідомив генеральний продюсер каналу Орест Сохар.

 

«До Словенії вирушає наша знімальна група, - говорить головний редактор телеканалу «Хокей» Олександр Мащенко. - Ми плануємо повномасштабне висвітлення подій чемпіонату та гри національної збірної зокрема. Будемо робити прямі включення з арени та запрошувати експертів до київської студії каналу для обговорення подій на чемпіонаті».

 

Перед початком чемпіонату та під час його проведення канал «Хокей» проводитиме конкурси та вікторини на хокейну тематику.

 

«Наша мета - привернути увагу вболівальників та пересічних українців до хокею та об'єднати хокейних фанів для підтримки головної команди країни, - говорить медіадиректор телеканалу «Хокей» Тетяна Косянчук. - На нашу думку, проведення інтерактивних заходів разом із нашими медіапартнерами на радіо, в друкованій пресі та інтернеті сприятиме збільшенню інтересу до хокею».

 

Підтримати вболівальників хокею також зголосилася низка спортивно-розважальних закладів, де заплановані прямі трансляції хокейних матчів чемпіонату.

 

Детальну інформацію про розклад матчів чемпіонату та їхні трансляції, а також про вікторини і конкурси надаватиме інтернет-сайт телеканалу «Хокей» www.bighockey.ua.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain

Популярное на ТелекритикеБизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Бизнес

Конференция «Медиаправо 2018»: практика применения языковых квот на телевидении и предвыборные законодательные медиаинициативы

Бизнес

Нацсовет проверит новый телеканал Мураева из-за самовольного изменения логотипа, формата и программной концепции

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain