ТЕЛЕКРИТИКА

Цифровий канал Нацбанку «Банк-TV» планує давати три години реклами на добу

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 4 квітня переоформила ліцензії ТОВ «Банківське телебачення» (телеканал Національного банку України «Банк-TV») у зв'язку зі зміною програмної концепції.

 

Телеканал зменшив обсяг інформаційно-аналітичних і публіцистичних програм з 21 години 10 хвилин на добу до 17,5 годин на добу, збільшив на 15 хвилин обсяг науково-просвітницьких програм (до 2,5 годин на добу), збільшив обсяг елементів оформлення ефіру та анонсів (з 15 і 20 хвилин до 30 хвилин на добу), а також додав до програмної концепції рекламу в обсязі 3 години на добу.

 

Також у програмній концепції відкориговано частку програм власного виробництва, яка зросла з 20 годин 10 хвилин до 21,5 години на добу, національного продукту (з 21 години 10 хвилин до 21,5 годин на добу) та іноземного (з 2 годин 50 хвилин до 2,5 годин).

 

Нагадаємо, що телеканал володіє супутниковою ліцензією та ефірною цифровою ліцензією в загальнонаціональному мультиплексі МХ-5 з правому мовити у форматі високої чіткості HD.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Популярное на ТелекритикеДуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Дуся

Российская актриса призналась, что сексуальные домогательства – это прекрасно