ТЕЛЕКРИТИКА

«Наші гроші»: Власник УНН – екс-помічник Герман

За інформацією сайту «Наші гроші», власником сайту «Українські національні новини» (УНН, unn.com.ua) є колишній помічник Ганни Герман - Дмитро Сагач. Про це пише видання.

 

«Наші гроші» пишуть, що минулого року склад власників сайту УНН змінився і замість ТОВ «Інтермедіа консалтинг» ним стало ТОВ «УНН». Видання, посилаючись на отриману довідку про товариство, з'ясувало, що власниками ТОВ «УНН», у свою чергу, є ТОВ «Інтермедіа консалтинг» і Дмитро Сагач.

 

«Наші гроші» припускають, що через свого екс-помічника Дмитра Сагача Ганна Герман може впливати на контент УНН.

 

Поштовхом до розслідування «Наших грошей» щодо структури власності УНН стало розслідування «Української правди», у якому видання викрило, що джип, на якому їздить радник президента Ганна Герман, належить її колишньому помічникові Дмитрові Сагачу. Перед тим син пані Герман Микола Коровіцин намагався підкупити журналіста сайту «Обком», аби він не публікував відео того, як вони з матір'ю їздять на цій машині. Як пишуть «Наші гроші», після публікації «Української правди» до них звернувся невідомий і запропонував перевірити власників УНН.

 

Ще вчора, 29 березня, «Телекритика» звернулася по коментар до генерального директора УНН Уляни Лозан. У відповідь пані Лозан запевнила, що на сайті видання має з'явитись прес-реліз з офіційною позицією видання. Однак поки що УНН свою позицію не оприлюднив, а на дзвінки пані Лозан не відповідає. Як тільки позиція з'явиться, ТК її оприлюднить.

 

Нагадаємо, «Українські національні новини» (УНН) - це інформаційне агентство та інтернет-видання, яке до березня 2011 року мало назву «Інтермедіа консалтинг».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Новый телеканал Мураева будет носить название «Наши». Старт 7 ноября. ОБНОВЛЕНО

Бизнес

Радиоконкурс Нацсовета: президентский «Прямой ФМ», нестратегические «общественники» и «подвешенный» город

Популярное на ТелекритикеБизнес

Новый телеканал Мураева будет носить название «Наши». Старт 7 ноября. ОБНОВЛЕНО

Бизнес

Большой взлом: как Китай проникал в американские сети через микрочип (часть 1)

Бизнес

Радиоконкурс Нацсовета: президентский «Прямой ФМ», нестратегические «общественники» и «подвешенный» город

Общество

Горел новый телеканал Мураева