ТЕЛЕКРИТИКА

Безкоштовні сет-топ-бокси отримають тільки ті, хто напише заяви

До 1 липня 2012 року


Щоб отримати безкоштовно сет-топ-бокс (телетюнер для прийому цифрового сигналу), малозабезпечені громадяни повинні до 1 липня 2012 року звернутися до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення із відповідною заявою. На цьому наголосив голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович на брифінгу 22 березня.

 

«Відповідно до чинного законодавства ми можемо надавати телетюнери виключно за добровільною заявою зазначених категорій громадян. По-іншому змусити їх або силоміць доставляти телетюнери ми не будемо», - заявив він.

 

Такий порядок прописано в ухваленій 21 березня урядом постанові «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення».

 

Відповідно до постанови, безкоштовно сет-топ-бокси можуть отримати:

- усі інваліди першої та другої групи (у тому числі інваліди війни цих груп);

- інваліди війни третьої групи;

- особи, які виховують дитину-інваліда, за умови що дитина проживає особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»;

- особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.

 

Безкоштовне надання сет-топ-боксів відбуватиметься за правилом: один телетюнер - на одне житлове приміщення.

 

Зразки заяв та вся необхідна інформація з питань одержання, підключення та користування телетюнером будуть оприлюднені на стендах у місцевих органах соціального захисту, на офіційних веб-сайтах Держкомтелерадіо, Мінсоцполітики, місцевих органів влади, громадських організаціях захисту прав інвалідів тощо.

 

Крім того, найближчим часом розпочнеться інформаційна кампанія стосовно можливостей безкоштовного одержання телетюнерів.

 

До 1 серпня 2012 року Держкомтелерадіо збирає на основі заяв списки громадян, яким надаватимуть телетюнери, після чого починається доставка пристроїв.

 

«Доставка буде здійснюватись поштою по мірі надходження заяв громадян до органів соціального захисту та формування списків місцевими державними адміністраціями. Черговість доставки визначатиметься також по мірі надходження заяв. Тобто хто раніше подасть заяву, той раніше отримає телетюнер», - повідомив пан Курдінович.

 

Нагадаємо, що в державному бюджеті на 2012 рік на забезпечення незахищених верст населення сет-топ-боксами передбачено 350 млн 120 тисяч гривень. Держкомтелерадіо очікує, що зможе забезпечити цього року за ці кошти приблизно 685 тис. - 695 тис. сімей. Переможця тендеру на постачання бюджетних сет-топ-боксів мають визначити в першій декаді квітня.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»