ТЕЛЕКРИТИКА

Нацрада призначила позапланову перевірку Business-UBC за самовільну зміну логотипа

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відмовила в переоформленні ліцензії ТОВ «Телеканал-100» та призначила позапланову перевірку компанії за самовільну зміну логотипа UBC на Business ще до внесення відповідних змін до ліцензії. Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні 8 лютого.

 

Компанія просила зафіксувати в ліцензії зміни логотипа UBC на Business, директора Олександра Саломахи на Андрія Соломаху, а також власників, якими стали ТОВ «Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "Ініціатива"» (частка 30%), ТОВ «ТЛС-100» (69,98%) та фізична особа (0,02%) (раніше власниками були ТОВ «ТЛС-100» і Творогова Марина Михайлівна).

 

Нацрада відмовила в переоформленні та призначила перевірку. Оскільки, за словами заступника голови Нацради Лариси Мудрак, документи на переоформлення були подані 29 грудня, а моніторинг 1 січня зафіксував, що новий логотип уже використовується в ефірі - без розгляду заявки компанії. «Повідомлення в пресі про зміну логотипа датоване ще 19 грудня», - додала вона.

 

Представників компанії на засіданні Нацради не було.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Побег от проблемного кино

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Дистрибуция каналов четырех ведущих телегрупп в 2019 вырастет до 10,5 гривны. ОБНОВЛЕНО

Дуся

Идем со мной, мальчик, я покажу тебе «Ворошиловград»

Бизнес

Побег от проблемного кино