ТЕЛЕКРИТИКА

Гужва має намір оскаржувати своє звільнення, а колектив «Сегодня» – протестувати

Головний редактор газети «Сегодня» Ігор Гужва має намір оскаржувати своє звільнення. Про це він повідомив «Телекритику».

 

На його думку, рішення наглядової ради «Сьогодні мультимедіа» (видавця «Сегодня»), у якому йдеться про припинення з ним трудових відносин, є незаконним. «Положення КЗПП передбачають звільнення у зв'язку з закінченням трудової угоди. Але справа в тому, що моя угода безстрокова. Зрозуміло, що вона не може закінчитись», - сказав пан Гужва.

 

За його словами, на зборах трудового колективу було вирішено протестувати проти звільнення головного редактора. Яким чином відбуватиметься протест, пан Гужва поки що не розголошує, незабаром має з'явитись офіційна заява колективу із цього приводу.

 

Нагадаємо, наглядова рада ухвалила рішення про зняття з посади головного редактора газети «Сегодня» Ігоря Гужви і припинення трудових відносин із ним. «Це рішення продиктоване підтвердженою незгодою Ігоря Гужви з підходами наглядової ради до подальшого розвитку компанії, до впровадження принципів колегіальності, відкритості і прозорості в процеси ухвалення рішень. Крім того, Ігор Гужва зайняв деструктивну позицію відносно видавничого дому та видання», - пояснює наглядова рада.

 

Також наглядова рада задовольнила прохання Олени Громницької про звільнення з посади генерального директора «Сьогодні мультимедіа» за власним бажанням.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»