ТЕЛЕКРИТИКА

Уряд ухвалив ще два документи для доступу до інформації

Органи виконавчої влади зобов’язані оприлюднювати всі ухвалені ними документи


21 листопада уряд вніс зміни до Порядку оприлюднення в мережі інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади та затвердив Типове положення про Систему обліку публічної інформації. Про цей йдеться на сайті Держкомтелерадіо, який розробляв проекти відповідних урядових постанов.

 

Порядок, зокрема, доповнено положенням щодо обов'язку секретаріату Кабміну, міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади оприлюднювати всі прийняті ними нормативно-правові акти, перелік та умови отримання адміністративних послуг, звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію. Крім того, органи виконавчої влади будуть зобов'язані невідкладно, але не пізніше п'яти робочих днів з дня затвердження документів, публікувати їх на власних веб-сайтах.

 

Іншою постановою уряду затверджено Типове положення про Систему обліку публічної інформації. Документ визначає порядок і умови створення, ведення, а також забезпечення доступу до електронної бази даних публічної інформації, якою володіють суб'єкти владних повноважень. Відтепер інформація про документи вноситиметься до Системи обліку невідкладно, але не пізніше п'яти робочих днів з дня їх створення або реєстрації. Ці підзаконні акти уряд ухвалив для виконання закону «Про доступ до публічної інформації».

 

Нагадаємо, закон про доступ до публічної інформації вступив у силу 9 травня 2011 року.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Киев без локаций и замена номерных знаков машин: как российские сериалы попадают на наши экраны

Дуся

Фреймут пострадала в Instagram из-за Олега Винника

Популярное на ТелекритикеБизнес

Киев без локаций и замена номерных знаков машин: как российские сериалы попадают на наши экраны

Дуся

Фреймут пострадала в Instagram из-за Олега Винника

Культура

Вражда с сериалом «Вражда»: 101-летняя звезда Голливуда перечислила претензии

Дуся

Ведущий Владимир Остапчук рассказал, как внезапно очнулся папой