ТЕЛЕКРИТИКА

«Львівська хвиля» змінила директора, власників і програмну концепцію

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 16 листопада переоформила ліцензії львівської радіокомпанії «Львівська хвиля» у зв'язку зі зміною власників, керівника, складу редакційної ради та програмної концепції.

 

Компанію залишив її директор і співвласник Сергій Нестеров. Замість нього директором і членом редакційної ради став Віктор Іваницький, єдиним власником радіокомпанії стало ТОВ «Тернопільська інвестиційна компанія».

 

До редакційної ради, крім Віктора Іваницького, входять, як і раніше, Ярослав Кривошия, Володимир Лучишин (виконавчий директор) і Руслан Огнистий (програмний директор).

 

Зміни в програмній концепції пов'язані з відмовою радіокомпанії від ретрансляції 1 годину на добу програм BBC. У зв'язку із цим на 1 годину зменшився обсяг програм іноземного виробництва, збільшився - національного, зменшився обсяг інформаційно-публіцистичних программ (до 1,5 години на добу), а формат радіостанції став розважально-інформаційним замість інформаційно-розважального.

 

«Львівська хвиля» мовить на частотах 100,8 МГц і 66,26 МГц у Львові та 105,9 МГц у Тернопільській області.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain

Популярное на ТелекритикеБизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Бизнес

Конференция «Медиаправо 2018»: практика применения языковых квот на телевидении и предвыборные законодательные медиаинициативы

Бизнес

Нацсовет проверит новый телеканал Мураева из-за самовольного изменения логотипа, формата и программной концепции

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain