ТЕЛЕКРИТИКА

Мустафа Найєм продовжив проект «Чорне та біле» в інтернеті (ВІДЕО)

Журналіст Мустафа Найєм продовжив відеопроект «Чорне та біле» в інтернеті під назвою «Black & white. Interview project». Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

 

Перший 4,5-хвилинний випуск журналіст виклав на YouTube та у Facebook, співрозмовник - фотограф Кирило Кисляков.

 

«Телекритиці» пан Найєм розповів, що сам знімає на цифрову камеру та монтує відеоінтерв'ю. «Суть у тому, що для мене це нова сфера. Серед моїх знайомих і сучасників є чимало людей з досвідом, це здорова частина суспільства, але вона не має можливості висвловити свою позицію. Я - журналіст, і мені цікаво про них розповісти», - пояснив він свій задум.

 

За його словами, інтерв'ю з Кирилом Кисляковим записане досить давно, і лише нині було змонтоване. «Воно не дуже професійне, але я працюю, вже записана ще одна людина, далі буде краще», - обіцяє автор.

 

Свій проект він поширює на YouTube і в соціальних мережах. «Можливо, колись він виросте до телевізійної програми, але це вже буде інший проект, який потребуватиме фінансової підтримки. На даний момент у мене є власні ресурси - це близько 6 тисяч друзів у фейсбуку й енна кількість читачів блогу на "Українській правді". Я роблю це для них - для здорової частини суспільства», - наголосив Мустафа Найєм.

 

 

 

 

Нагадаємо, авторський проект Мустафи Найєма «Чорне та біле» виробництва «Савік Шустер студії» виходив на ТВі у 2009-2010 роках. Згодом навесні 2011 року «Чорне та біле» мало виходити на Першому національному. Але так і не вийшла, за неофіційною інформацією - через втручання представників влади.

 

Як відомо, Мустафа Найєм веде щоденну програму «Сьогодні. Про головне» на ТВі, у якій бере інтерв'ю на тему дня.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Дуся

Лигачева, не церемонясь, уволила журналистку после 8 лет работы. Последняя указала на попытки цензуры и «психологический прессинг»