ТЕЛЕКРИТИКА

Газета «Інформатор» змінила власника і редактора

Власником львівського тижневика «Інформатор» став Петро Димінський, пише видання «Прибуток».

 

Наразі триває процес юридичного переоформлення «Інформатора». Раніше газета перебувала у власності журналістського колективу та львівського бізнесмена Петра Писарчука.

 

Петро Димінський - почесний президент ФК «Карпати». Тривалий час був мажоритарним акціонером нафтопереробного заводу «Галичина» (м. Дрогобич, Львівська область). За інформацією видання, у червні 2006 пан Димінський заявив про намір витратити 20 мільйонів доларів на створення власного медіахолдингу. Зазначимо, що наразі Петро Димінський також контролює інформагентство та телеканал ZIK. 

 

Крім того, 4 жовтня на посаду головного редактора «Інформатора» було призначено Олега Ониська. Як повідомляє сайт «Прес-Центр», Юрій Грицик та Оксана Пахолко, які до цього часу були співкерівниками «Інформатора», залишили видання.

 

Першими нововведеннями Олега Ониська стане зміна дизайну та запровадження нових рубрик: «Радикальні зміни буде видно приблизно через місяць», - зазначив він. При цьому концепція видання залишиться незмінною - газета журналістських розслідувань.

 

Новий головний редактор призначив своїм заступником ведучу програми «Хто тут живе?» телеканалу ZIK Олександру Губицьку.

 

Олег Онисько очолював газету «Поступ» та «Львівську газету». Останні 7 років розвиває власне агентство інфографіки «Ukrainian Media Service». Також працював ведучим вечірнього ток-шоу на радіостанції «FM Галичина».

 

«Інформатор» - тижнева газета. Виходить у Львові з 2008 року. Першим редактором видання був Дмитро Добродомов, який зараз є генеральний продюсером телеканалу ZIK.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Культура

Все о фильме Сергея Лозницы «Донбасс» (ОБНОВЛЯЕТСЯ)

Дуся

Лобода тайно вышла замуж

Популярное на ТелекритикеКультура

Все о фильме Сергея Лозницы «Донбасс» (ОБНОВЛЯЕТСЯ)

Бизнес

Новый телеканал Мураева будет носить название «Наши». Старт 7 ноября. ОБНОВЛЕНО

Дуся

Лобода тайно вышла замуж

Бизнес

Радиоконкурс Нацсовета: президентский «Прямой ФМ», нестратегические «общественники» и «подвешенный» город