ТЕЛЕКРИТИКА

Радіо «Промінь» переорієнтовується суто на українську музику

Другий канал НРКУ змінює концепцію


5 вересня Другий канал Національної радіокомпанії України - «Промінь» - стартує з новою концепцією мовлення: в ефірі буде тільки українська музика. Про це «Телекритику» повідомив генеральний директор НРКУ Тарас Аврахов.

 

В рамках нової концепції «Промінь» позиціонує себе як «якісне радіо всеукраїнського рівня, яке в основу основ кладе українську музику». В ефірі буде як сучасна музика, так і пісні української радянської естради.

 

Нова концепція буде проанонсована серією іміджевих промо-роликів під загальним слоганом «Слухай українське!».

 

За словами директора ТО «Промінь» Романа Коляди, музичне наповнення на 95% складатиметься з вітчизняного музичного продукту. Решта 5% потрібні, щоб, з одного боку, бачити місце української музики у світовому контексті, а з іншого - у багатьох програмах часто виникає потреба в музичному ілюстративному матеріалі іноземного походження, для таких і робиться цей виняток.

 

Більшість просвітницьких і соціальних інтерактивних програм продовжать виходити в ефір, але в дещо оновленому вигляді. Окрім цього, «Промінь» започатковує новий формат «Промінь.Онлайн». «Це три години мовлення на день, які на повну потужність будуть використовувати сучасні комунікації для спілкування зі слухачами і формування змістовної частини програми за їхньої безпосередньої участі», - зазначив Роман Коляда.

 

За словами Тараса Аврахова, співвідношення музики та розмовних програм в ефірі «Променя» приблизно рівне - 50 на 50.

 

«Ми будуємо стосунки з вітчизняними музикантами з позиції, що саме радіо "Промінь" може зробити для виконавця, аби якісного конкурентноспроможного вітчизняного музичного продукту стало більше. Музиканти можуть розраховувати не тільки на появу  в ефірі своїх творів. "Промінь" збільшує кількість гостьових програм, героями яких будуть саме вітчизняні виконавці», - додала головний редактор ТО «Промінь» Вікторія Польченко.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain

Популярное на ТелекритикеБизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Бизнес

Конференция «Медиаправо 2018»: практика применения языковых квот на телевидении и предвыборные законодательные медиаинициативы

Бизнес

Нацсовет проверит новый телеканал Мураева из-за самовольного изменения логотипа, формата и программной концепции

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain