ТЕЛЕКРИТИКА

КНМП вимагає негайного розслідування замаху на вбивство донецького журналіста

Київська незалежна медіа-профспілка вимагає негайного розслідування підпалу дверей квартири донецького журналіста Олексія Мацуки, яке КНМП розцінює як замах на вбивство.

 

Нагадаємо, 31 липня невідомі підпалили двері його квартири і заклали їх мішками. Олексія Мацуки на той час не було вдома, тому він не постраждав.

 

«Олексій відомий тим, що зняв і виклав в інтернет (зйомку) надзвичайно дороге авто колишнього донецького губернатора, а нині міністра ЖКГ Анатолія Близнюка після того, як він закликав мешканців Донеччини зібрати кошти на ремонт доріг області. Журналіст висвітлював інші, незручні для багатьох можновладців теми», - зазначають у профспілці.

 

На думку КНМП, «замах на життя журналіста став наслідком дивної позиції влади, яка вдає, що в державі не існує проблем зі свободою слова».

 

Президент Віктор Янукович пропонує надавати конкретні приклади порушень прав журналістів. «Якщо ж йому такі докази надають, то він, як правило, на них не реагує, - йдеться в заяві КНМП. - Жоден з порушників прав журналістів не був покараний. А колишній народний депутат Олег Калашников, який застосував силу по відношенню до групи телеканалу СТБ, перебуває в лавах Партії регіонів і організовує її мітингову діяльність».

 

Профспілка попереджає: якщо така політика не зміниться, то свавілля проти журналістів триватиме і далі, а відповідальність за це ляже на владу, в першу чергу - на президента країни Віктора Януковича.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»