ТЕЛЕКРИТИКА

Журналіст Дементій Білий, якого побила охорона херсонського мера, став обвинуваченим у справі

Херсонському журналісту і правозахиснику Дементію Білому, якого побила охорона мера Херсона Володимира Сальда 14 вересня 2010 року, пред'явлене звинувачення в нанесенні умисних легких тілесних ушкоджень іншому учасникові бійки - підприємцю Вікторові Шевчуку (нині - депутат міськради від Партії регіонів).

 

Постанову про залучення пана Білого в якості обвинуваченого за ч. 2 ст. 125 Кримінального кодексу України до кримінальної справи про бійку ухвалив старший слідчий міліції 18 липня. Про це «Телекритику» повідомили колеги Дементія Білого, надіславши копію відповідної постанови. Зв'язатися з паном Білим редакції наразі не вдалося.

 

Нагадаємо, що в Херсоні під час звіту мера 14 вересня 2010 року до зали не хотіли пускати журналістів і опозиційних депутатів. Коли їх нарешті пустили і Дементій Білий поставив меру запитання про факт недопуску, його виштовхали із зали у фойє, де відбулася бійка.

 

На Дементія Білого було складено протокол про адміністративне порушення як на ініціатора бійки. А сам він подав до прокуратури заяву про побиття та перешкоджання журналістській діяльності, однак справу за статтею про перешкоджання так і не було порушено. Натомість прокуратура порушила кримінальну справу проти іншого учасника бійки Віктора Шевчука за фактом нанесення Дементію Білому легких тілесних ушкоджень (ч. 1 статті 125 ККУ).

 

У судових процесах Дементій Білий виступав як звинувачений і як постраждалий. Суд не знайшов адмінправопорушення (хуліганства) в його діях. Згодом суддя об'єднала дві справи в одну і скерувала її на дорозслідування. У результаті дорозслідування слідчий висунув Дементію Білому звинувачення в нанесенні умисних легких тілесних ушкоджень.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Популярное на ТелекритикеДуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Дуся

Российская актриса призналась, что сексуальные домогательства – это прекрасно