ТЕЛЕКРИТИКА

Jewish News One розпочав внутрішнє тестове мовлення

Восени канал розпочне повноцінне цілодобове мовлення


Англомовний телеканал єврейських новин Jewish News One розпочав внутрішнє тестове мовлення. Про це «Телекритику» повідомили на каналі.

 

Як пояснив член редакційної ради Jewish News One Лаврентій Малазонія, тестується робота редакторів і журналістів, більшість із яких не мали телевізійного досвіду, а тому тренуються працювати з картинкою. Телевізійний сигнал наразі не передається на супутник, а доступний лише в офісі телеканалу.

 

За словами головного продюсера Пітера Дікінсона (Peter Dickinson), тестування супутникового сигналу розпочнеться на початку осені, після чого восени стартує повноцінне цілодобове мовлення.

 

Принцип роботи телеканалу полягає в тому, що протягом 24-х годин транслюватиметься відеоматеріал, отриманий від інформаційних агенцій з коментарями журналістів та редакторів телеканалу. Наразі тривають переговори про підписання контрактів зі світовими інформагенціями Reuter\'s, Associated Press та іншими.

 

На каналі зазначають, що від 30 до 50% інформації становитимуть новини, призначені для задоволення потреб єврейської громади.

 

Із часом Jewish News One планує налагодити виробництво власної телепродукції. Уже розпочато будівництво продакшн-студії, яка вироблятиме продукт і для Jewish News One і для інформаційного каналу News One, які належать одному власникові - Вадиму Рабиновичу.

 

Редакція Jewish News One розташована в Києві в одній будівлі з телеканалом News One. Телеканал має два кореспондентські пункти в Брюсселі та Тель-Авіві.

 

Наразі у штаті Jewish News One 20 осіб. Це здебільшого громадяни Великої Британії, серед них є навіть один мусульманин - пакистанець Рахін Тула.

 

Нагадаємо, 24 травня Jewish News One отримав ліцензію на супутникове мовлення українською мовою, а 1 червня - на англомовну версію єврейського каналу. Планується, що це буде один канал з кількома мовними доріжками, який мовитиме із супутника Astra 4A.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором